Prachtige refurbished 2,5-zits bank in een unieke roze/paars fluweelzachte stof. De bank is volledig professioneel gereinigd en opgefrist, waardoor hij er weer fris en comfortabel uitziet. De zachte stof voelt luxe aan en geeft elke ruimte een warme, stijlvolle uitstraling.KenmerkenType: 2,5-zitsbankKleur: Roze/PaarsMateriaal: Fluweelzachte stofAfmetingen: 220 × 90 × 80 cmStaat: Refurbished – schoon, netjes, gebruiksklaarWaarom deze bank?Opnieuw professioneel gereinigd (refurbished)Heerlijk zachte fluweelachtige stofModerne en unieke kleurComfortabele zit Direct klaar voor gebruikLet opDe stof toont verschillende kleurnuances afhankelijk van lichtval en veegstrepen (typisch voor dit materiaal).
Dit kavel sluit op 08-01-2026 vanaf 20:08 uur.
Dit kavel moet worden opgehaald. De locatie en tijden staan vermeld op de site van XL Auctions bij het kavel.
49x bekeken
Sinds 30 dec '25
Zoekertjesnummer: a158117295
Zetels | Zetelszetelszetels gratis af te halenhouten bank2 zit zeteldesign zetelschesterfield bankhouten bankstressless zetelsleolux bankzetels limburggratis af te halen bank2 zitsbankrotan bankfiets box in Fietsaccessoires | Overige Fietsaccessoireste huur oostduinkerke in Vakantiehuizen | Belgi�te huur horeca in Horeca | Overigehome car in Caravansfx in Uitlaatsystemenmachines � coudre in Naaimachines en Toebehorenhalle in Mobiele telefoons | Apple iPhonesamsung 4k monitor in Monitorenkatten stoeltje in Katten-accessoiresinpakpapier in Kantoor en Winkelinrichting | Winkel en Inventaris