Veiling - Malatec New York bureaustoel directie stoel€ 43,00
Veiling - Edenberg EB933 Messenset met Messenhouder 8 Delig
€ 18,00
140sinds 30 apr. '24, 21:09
ProductbeschrijvingDeze complete en uitgebreide messen set mag niet ontbreken in uw keuken. Het tijdloze design past in iedere keuken. Zo heeft u altijd uw belangrijkste keukenaccessoires binnen handbereik.De ergonomisch gevormde handgrepen zorgen dat de messen gemakkelijk in de hand liggen.De RVS lemmeten zijn sterk en messcherp.
Dit kavel sluit op 11-05-2024 vanaf 19:51 uur.
Dit kavel wordt verzonden. De verzendkosten staan vermeld op de site van FlimDeal bij het kavel.
Wat is FlimDeal
FlimDeal is een veilingplatform waarmee veilingmeesters (zakelijke verkopers) op een transparante wijze per opbod producten kunnen aanbieden aan consumenten en zakelijke klanten. Heb je na het verstrijken van de tijd het hoogste bod gedaan dan heb je automatisch het kavel gewonnen.
Het bedrag wat je bied op FlimDeal is exclusief commissie, BTW en eventuele verzendkosten.
Biedingen op dit product verlopen via de website van FlimDeal. Klik hiervoor op de link.
Wat is FlimDeal
Zoekertjesnummer: a138574246
keuken te koopmessenset in Besteksolingen messenset in Bestek2dehands nl in Huis en Inrichtingcarl weill messensetberlinger haus messensetgratis keukenchristofle bestek in Bestekkeuken gratis afhalenveiling badkamermeubelrechte keukeneiken keukenberghaus bestek in Besteksolingen bestek verguld in Bestekzilver bestek in Bestekgravel stuur in Fietsen en Brommersk 75 in Motorenpellets zak in Brandhoutvoetmassage apparaat in Sport en Fitnesscombi four