Regina Corona Style 34 27"muziekdoos word geveild op 15 JuniZie omschrijving
Grote Coin-op & Collectibles veiling zaterdag 15 juni
Zie omschrijving
Ophalen
290sinds 30 apr. '24, 09:52
Beschrijving
Save the date! Onze aankomende Coin-op & Collectibles-veiling is op zaterdag 15 juni vanaf 10.00.
De veiling omvat een aantal prachtige collecties van Europese verzamelaars, allemaal samen aangeboden in één grote veiling. Alles moet weg!
De veiling omvat een aantal geweldige speelautomaten, jukeboxen, benzinepompen, flipperkasten, mechanische muziek instrumenten, oude kassa's en nog veel meer geweldige verzamelobjecten!
High-lights zijn onder meer een Mills Owl Musical Upright Slotmachine, 6 meter lange zigeunerwagen, 52-toets Nederlands straatorgel ‘De Salem’, zeldzame Belgische Goliath Jukebox en een fantastisch Weber Grandezza Orchestrion. Scroll naar beneden om enkele foto's van de collecties en high-lights van de veiling te zien.
Ons team werkt momenteel aan weer een prachtige veiling catalogus.
Meer aankondigingen over de catalogus en veiling van deze collecties volgen.
VEILING DATUM:
Zaterdag 15 juni 2024 - Vanaf 10.00
ADRES:
Ringbaan Noord 5, 5013 EA Tilburg, Nederland
KIJKDAGEN:
Wilt u de veilingitems bekijken of bepaalde kavels bezichtigen waarop u wilt bieden, dan bent u van harte welkom op één van de geplande kijkdagen;
Donderdag 13 juni 2024 van 10.00 – 17.00 uur
Vrijdag 14 juni 2024 van 10.00 – 17.00 uur
Zaterdag 15 juni 2024 van 9.00 – 10.00 uur (veiling start om 10.00 uur)
De veiling omvat een aantal prachtige collecties van Europese verzamelaars, allemaal samen aangeboden in één grote veiling. Alles moet weg!
De veiling omvat een aantal geweldige speelautomaten, jukeboxen, benzinepompen, flipperkasten, mechanische muziek instrumenten, oude kassa's en nog veel meer geweldige verzamelobjecten!
High-lights zijn onder meer een Mills Owl Musical Upright Slotmachine, 6 meter lange zigeunerwagen, 52-toets Nederlands straatorgel ‘De Salem’, zeldzame Belgische Goliath Jukebox en een fantastisch Weber Grandezza Orchestrion. Scroll naar beneden om enkele foto's van de collecties en high-lights van de veiling te zien.
Ons team werkt momenteel aan weer een prachtige veiling catalogus.
Meer aankondigingen over de catalogus en veiling van deze collecties volgen.
VEILING DATUM:
Zaterdag 15 juni 2024 - Vanaf 10.00
ADRES:
Ringbaan Noord 5, 5013 EA Tilburg, Nederland
KIJKDAGEN:
Wilt u de veilingitems bekijken of bepaalde kavels bezichtigen waarop u wilt bieden, dan bent u van harte welkom op één van de geplande kijkdagen;
Donderdag 13 juni 2024 van 10.00 – 17.00 uur
Vrijdag 14 juni 2024 van 10.00 – 17.00 uur
Zaterdag 15 juni 2024 van 9.00 – 10.00 uur (veiling start om 10.00 uur)
Zoekertjesnummer: m2109693359
Populaire zoektermen
Overige Hobby en Vrije tijd Hobby en Vrije tijdpcp in Overige Hobby en Vrije tijdsmeltoven in Overige Hobby en Vrije tijdpetanqueballen in Overige Hobby en Vrije tijdrichtkijker in Overige Hobby en Vrije tijdbrouwen in Overige Hobby en Vrije tijdrichtkijkers in Overige Hobby en Vrije tijdluchtbuksen in Overige Hobby en Vrije tijdimker in Overige Hobby en Vrije tijdbier brouwen in Overige Hobby en Vrije tijdkeg in Overige Hobby en Vrije tijdmoutmolen in Overige Hobby en Vrije tijdrollenbaan in Overige Hobby en Vrije tijdweefgetouw in Overige Hobby en Vrije tijdkurkapparaat in Overige Hobby en Vrije tijdjoli tafelte huur zwijndrechtjvc in Videospelerskalmthout in Kachelssuper braaf springpaard