Kortrijkse gevels: Van de XVIde eeuwse Gevels tot de Empire € 14,00
Lot van 7 veilingcatalogi Glerum - Thema: Haagse kunst
€ 60,00
Ophalen of Verzenden
Verzenden voor € 5,00
180sinds 21 jul. '22, 23:42
7 veilingcatalogi met als bindend thema Haagse kunst tussen 1800 en 2000.
Nrs 1, 2, 3, 4, 5, 7 & 8
In uitstekende staat. Met schattingsoverzichten (soms met notities van behaalde veilingprijzen), uitnodigingskaarten, originele veilingnummerkaart.
Enkel te koop als lot
Nrs 1, 2, 3, 4, 5, 7 & 8
Enkel te koop als lot
Zoekertjesnummer: m1866145124
philippe vandenberg in Beeldendkunst bronzen in Beeldendkunstboeken in BeeldendBeeldend Boekenmarthe in Beeldendliliane in Beeldendnick ervinck in Beeldenddodeigne in Beeldendlot jommeke in Boekenschmalzigaug in Beeldendrik wouters in Beeldendlot strips in Stripverhalenvictor servranckx in Beeldendhenri lannoye in Beeldendkarel dierickx in Beeldendmerrie in Dieren en Toebehorenpiano bar in Huis en Inrichtingfarida in Muziek en Instrumenteneddy merckx fiets in Racefietsentractor in Caravans en Kamperen