Deze hoogwaardige houten overkapping met zadeldak is een perfecte combinatie van uitstraling en stevigheid. Dankzij de open indeling is hij ideaal als carport, opslagruimte, loungeplek of werkruimte, en past hij prachtig in elke tuin of op het erf.De constructie is gebouwd met extra stevige staanders en balken:Palen/staanders: 15×15 cm (massief en zeer stabiel)Balken: 5×15 cm (sterke draagconstructie)De wanden zijn afgewerkt met stijlvolle zwarte houten bekleding, beschutting tegen wind en regen. Het zadeldak geeft niet alleen een landelijke look, maar biedt ook een praktische hoogte en degelijke dakconstructie.Dak is afgewerkt met stalen dakpan platen kleur mat zwart.Geleverd in een bouwpakket op maat gezaagd, (wanden zijn niet op maat gezaagd)
Dit kavel sluit op 27-01-2026 vanaf 19:25 uur.
Dit kavel moet worden opgehaald. De locatie en tijden staan vermeld op de site van XL Auctions bij het kavel.
52x bekeken
3x bewaard
Sinds 16 jan '26
Zoekertjesnummer: a158607831
overkappingOverkappingenhouten overkappinglamellen overkappingoverkappingjacuzzi overkappingoverkapping aluminiumveranda overkappingcarport overkappingoverkapping verandaeiken overkappingfiets overkappinglamellen overkappingoverkapping terrasoverkappingaquarium juwel in Vissen | Aquaria en Toebehorenzwangerschapskussen in Babyvoeding en Toebehorenlotus exige in LotusHandzagen in Handzagensurf foil in Kitesurfenkaraf pastis in Merken en Reclamevoorwerpencaravan zonhoven in Caravansandre van duin in Vinyl | Nederlandstalighorloge pontiac horloge in Horloges | Damesbmw x5 g05 in BMW