Verrijk je ruimte met deze spiegelkast Uitgevoerd in stijlvol donker eiken 2-deurs kast: alles netjes uit het zicht
Dit kavel sluit op 29-01-2026 vanaf 20:54 uur.
Dit kavel moet worden opgehaald. De locatie en tijden staan vermeld op de site van XL Auctions bij het kavel.
2x bekeken
1x bewaard
Sinds 16 jan '26
Zoekertjesnummer: a158607554
Badkamer | Badkamermeubelswastafel badkamerbadkamermeubelslavabomeubel badkamermeubelsbadkamer lavabobadkamermeubelsgratis badkamerspiegelkastspiegelkast badkamertoonzaal badkamerbadkamerikea badkamerbadkamermeubelsbadkamer kolomkastheilige beelden in Antiek | Religieuze voorwerpennikon d810 in Fotocamera's Digitaalmessenset koffer in Keuken | Bestekstadsfiets gent in Fietsen | Dames | Damesfietsenthule sneeuwkettingen in Sneeuwkettingencontainer waterdicht in Machines en Bouw | Keten en Containersvynckier bel in Elektriciteit en Kabelsdelsey koffer in Koffersddj 200 in Dj-sets en Draaitafelsrog phone 3 in Mobiele telefoons | Overige merken