Pokémon Silver Tempest Booster Box!Taal: SpaansDuik in de magie van de Silver Tempest set en vergroot je collectie razendsnel met deze Booster Box! Met maar liefst 36 boosterpacks vol verrassingen is dit dé kans om je favoriete kaarten te bemachtigen en nieuwe strategieën te ontdekken.Inhoud van de box:36 originele Silver Tempest boosterpacks, direct uit de officiële Pokémon TCG-reeks.Elke booster bevat 10 kaarten, dus in totaal maar liefst 360 kaarten!Kans op exclusieve holo’s, full-arts en zelfs zeldzame chase cards.Sealed in een stevige display box, perfect om te bewaren of tentoon te stellen.Waarom kiezen voor de Silver Tempest Booster Box?De beste manier om in één keer een enorme hoeveelheid kaarten te verzamelen.Perfect voor spelers die hun deck willen versterken én voor verzamelaars die jagen op de mooiste pulls.Bevat kaarten uit de populaire Silver Tempest set, met veel gewilde Pokémon en spectaculaire artworks.Een prachtige box die ook verzegeld al veel verzamelwaarde heeft.Kortom: met deze Booster Box haal je 36 keer spanning en avontuur in huis – elke pack een nieuwe kans op topkaarten!
Dit kavel sluit op 25-01-2026 vanaf 20:36 uur.
18x bekeken
Sinds 15 jan '26
Zoekertjesnummer: a158545619
pokemon knikkerspokemon go plusrommelmarkt pokemonmaster set pokemonlege pokemon tinsbooster pokemon 1999pokemon binderpokemon kaarten mcdonaldspokemon slabsbooster pokemon junglegratis pokemonmystery boxteam rocket boosterpokemon scarletglazen balustrade in Glas en Ramengravelbike 50 in Fietsen | Racefietsenopel adam 1.2 in Opelnissan terrano in Nissanmultiplex in Modelbouw | Radiografisch | Vliegtuigenreclame spiegels in Merken en Reclamevoorwerpendenon 4500 in Dj-sets en Draaitafelsbmw f 650 in Motoren | BMWgratis gyproc in Platen en Panelenscooby-doo in Games | Sony PlayStation 2