Nieuw
Bent u op zoek naar een manier om zware dingen comfortabel met de fiets te vervoeren? Dan is deze fietskar met zeil precies wat je zoekt! De bakwagen is snel aan de fiets gekoppeld en is geschikt voor 26 of 28 inch fietsen. Met zijn bak van 90 liter biedt de flexibele transportaanhanger veel opbergruimte voor het vervoeren van aankopen zoals gereedschap, tuingereedschap, visgerei, kampeeraccessoires en boodschappen! Dankzij de handgrepen is de aanhanger ook als handwagen te gebruiken. Je kunt dus zonder fiets je boodschappen mee naar huis nemen.
Dit kavel sluit op 30-01-2026 vanaf 20:00 uur.
19x bekeken
1x bewaard
Sinds 22 jan '26
Zoekertjesnummer: a158757688
fietskarthule fietskarfietskar hondfietskar kinderenfietskar croozerfietskar hondFietsaccessoires | Aanhangwagens en Karrenfiets aanhangwagenfietskarhonden fietskarfietskar croozerfietskar opvouwbaarfietskar hondfietskar 1 kindhangstoel buiten in Tuinstoelenford gpw in Militaria | Tweede Wereldoorlogbmw x6 m in BMWzemst in Zetels | Zetelskabel 5g4 in Elektriciteit en Kabelsretro jurken in Kinderkleding | Maat 128disney sneeuwwitje in Kinderboeken | Jeugd | onder 10 jaarfrankische in Geschiedenis | Wereldbrommer kinderen in Brommers | Crossbrommershouten wielen in Ligbedden