Nieuw
Het veiling woordenboek: een gids voor de veilingbezoeker en antiekliefhebber.
De veiling- en antiektermen, begrippen, stijlstromingen, vakjargon en objecten zijn alfabetisch per onderwerp gerangschikt en worden verklaard aan de hand van schetsen en relevante informatie in korte beschrijvingen.
Diverse categorieën, kunstenaars/ontwerpers, technieken en ontstaanswijzen komen aan bod zoals glas, keramiek, porselein, sieraden, schilderkunst, textiel, beeldhouwwerk meubilair, ea. Een handig register vergemakkelijkt het efficiënt opzoekwerk.
Auteurs: Huub van der Boom en Frans Mutsaers
Taal: Nederlands
Uitgeverij: Boekwerk, Groningen
Publicatiedatum: 1990.
ISBN: 90-71677-66-4
EAN: 978-9071 6776 63
Bindwijze: Softcover.
Formaat: BxHXD: ± 17x24x2cm.
Omvang: 286 pagina’s.
Gewicht: ± 615 gr.
Kenmerken: gedrukt op mat papier geïllustreerd met talrijke schetsen.
Conditie: NIEUW.
Vlekvrij, geen markeringen of beschadigingen, geen stempels of notities.
Dus in uitstekende staat.
Vaste vraagprijs: €.10,00
Geen korting.
Afhalen of verzending naar een (BE-) thuisadres (= tarief off-line verzending = tarief pakket < 2Kgr. zonder emailcommunicatie ivm met leveringstijdstip van Bpost).
Geen verzending met andere koerierdienst.
Mits contante betaling, ter plaatse af te halen na telefoonafspraak (013/667097)
Tessenderlo-Centrum.
Vaste vraagprijs: €.10,00.
Taal: Nederlands
Publicatiedatum: 1990.
ISBN: 90-71677-66-4
EAN: 978-9071 6776 63
Bindwijze: Softcover.
Formaat: BxHXD: ± 17x24x2cm.
Omvang: 286 pagina’s.
Gewicht: ± 615 gr.
Conditie: NIEUW.
Dus in uitstekende staat.
Vaste vraagprijs: €.10,00
Geen korting.
Tessenderlo-Centrum.
Vaste vraagprijs: €.10,00.
Tessenderlo
16x bekeken
Sinds 17 jan '26
Zoekertjesnummer: m2356363958
van dale woordenboek in Woordenboekenbrepols woordenboek in Woordenboekengents woordenboek in Woordenboekenwoordenboek grieks nederlands in Woordenboekenkramers woordenboek in Woordenboekenvan dale groot woordenboek in Woordenboekenprisma woordenboek in Woordenboekenwoordenboek latijn nederlands in Woordenboekenwoordenboek russisch in Woordenboekenlatijn woordenboek in Woordenboekenlilliput woordenboek in Woordenboekenbaby s eerste woordenboek in Kinderboeken | Baby's en Peuterswoordenboek engels nederlands in Woordenboekende valks juridisch woordenboek in Studieboeken en Cursussenschommel in Speelgoed | Buiten | Speeltoestellenbelgische in Kunst | Schilderijen | Modernbouwlaser te in Meetapparatuuraquarium achterwand in Vissen | Aquaria en Toebehorenweinsberg camper in Mobilhomesmake up spiegel in Speelgoed | Speeltafelsolympus e 5 in Fotocamera's Digitaalpolo 2022 in Volkswagenlego sp3 in Speelgoed | Duplo en Legoe plooifiets in Fietsen | Vouwfietsen