Nieuw
Een gids voor de veilingbezoeker en antiekliefhebber.
De veiling- en antiektermen, begrippen, stijlstromingen, vakjargon en objecten zijn alfabetisch per onderwerp gerangschikt en worden verklaard aan de hand van schetsen en relevante informatie in korte beschrijvingen.
Diverse categorieën, kunstenaars/ontwerpers, technieken en ontstaanswijzen komen aan bod zoals glas, keramiek, porselein, sieraden, schilderkunst, textiel, beeldhouwwerk meubilair, ea. Een handig register vergemakkelijkt het efficiënt opzoekwerk.
Auteurs: Huub van der Boom en Frans Mutsaers
Taal: Nederlands
Uitgeverij: Boekwerk, Groningen
Publicatiedatum: 1990.
ISBN: 90-71677-66-4
EAN: 978-9071 6776 63
Bindwijze: Softcover.
Formaat: BxHXD: ± 17x24x2cm.
Omvang: 286 pagina’s.
Gewicht: ± 615 gr.
Kenmerken: gedrukt op mat papier geïllustreerd met talrijke schetsen.
Conditie: NIEUW.
Vlekvrij, geen markeringen of beschadigingen, geen stempels of notities.
Dus in uitstekende staat.
Vaste vraagprijs: €.10,00
Geen korting.
Afhalen of verzending naar een (BE-) thuisadres (= tarief off-line verzending = tarief pakket < 2Kgr. zonder emailcommunicatie ivm met leveringstijdstip van Bpost).
Geen verzending met andere koerierdienst.
Mits contante betaling, ter plaatse af te halen na telefoonafspraak (013/667097)
Tessenderlo-Centrum.
Vaste vraagprijs: €.10,00.
Taal: Nederlands
Publicatiedatum: 1990.
ISBN: 90-71677-66-4
EAN: 978-9071 6776 63
Bindwijze: Softcover.
Formaat: BxHXD: ± 17x24x2cm.
Omvang: 286 pagina’s.
Gewicht: ± 615 gr.
Conditie: NIEUW.
Dus in uitstekende staat.
Vaste vraagprijs: €.10,00
Geen korting.
Tessenderlo-Centrum.
Vaste vraagprijs: €.10,00.
Tessenderlo
15x bekeken
Sinds 3 jan '26
Zoekertjesnummer: m2351442975
van dale woordenboek in Woordenboekenbrepols woordenboek in Woordenboekengents woordenboek in Woordenboekenwoordenboek grieks nederlands in Woordenboekenkramers woordenboek in Woordenboekenvan dale groot woordenboek in Woordenboekenprisma woordenboek in Woordenboekenwoordenboek latijn nederlands in Woordenboekenwoordenboek russisch in Woordenboekenlatijn woordenboek in Woordenboekenlilliput woordenboek in Woordenboekenbaby s eerste woordenboek in Kinderboeken | Baby's en Peuterswoordenboek engels nederlands in Woordenboekende valks juridisch woordenboek in Studieboeken en Cursussenwegens overlijden inboedel in Complete inboedelskleine piano in Piano'smiele kookplaat in Kookplatenbloemen staander in Woonaccessoires | Zuilen en Pilarendom van keulen in Beelden en Beeldjesnissan in Spiegelsmotor zundap in Brommeronderdelen | Zundappdj set denon in Dj-sets en Draaitafelsregelaar in Modelbouw | Radiografisch | Auto'sbmw e36 m3 bumper in Carrosserie