Merk & Model
Renault T460
Bouwjaar
2020
Kilometerstand
475.000 km
Brandstof
Diesel
Transmissie
Automaat
Euronorm
Euro 6

Beschrijving

Trekker – Airco – Motor Rem – 1 x bed – Automaat – totaal 19.000 kg – 44.000 kg

Renault T460

Algemene informatie
Opbouw: Standaard trekker
Constructiejaar: 2020
Kleur: Wit
Cabine: slaap
Referentienummer: 43

Technische informatie
Aantal cilinders: 6
Motorinhoud: 10.837 cc
Vooras: Meesturend; Vering: bladvering
Achteras: Vering: luchtvering

Gewichten
Ledig gewicht: 7.190 kg
Laadvermogen: 13.310 kg
GVW: 20.500 kg

Financiële informatie
BTW: De getoonde prijs is exclusief BTW

Meer informatie
Neem voor meer informatie contact op met Miguel Cubas (+3238663663, info@themar-trucks.com)

Opties en accessoires
  • 4x2

Themar Trucks N.V.

Peetersstraat 6
2830 Willebroek
Telefoonnummer: +3238663663
Faxnummer: +32 (0) 3 866 24 06
Willebroek
149x bekeken
0x bewaard
Sinds 10 mei '26
Zoekertjesnummer: m2397883427