Nieuwprijs: € 110 - € 140Een meesterlijk vervaardigde tinnen drinkbeker uit de iconische 'Four Seasons' collectie, rijk gedecoreerd met gedetailleerde reliëfs van oosterse bloemen die de vier jaargetijden symboliseren.Specificaties:Merk: Royal Selangor (Pewter 1885).Model: Four Seasons Beaker / Ref. 012419.Materiaal: Hoogwaardig satijn-afgewerkt tin (Pewter).Afmetingen: ca. 9 cm hoog x 7,5 cm diameter (Catalogusmaat voor ref. 012419).Decor: Vier panelen met bloesems: Pioenroos (Lente), Lotus (Zomer), Chrysant (Herfst) en Pruimenbloesem (Winter).Staat: New Old Stock (NOS); ongebruikt en in de originele blauwe 'starry sky' verpakking.Herkomst: Made in Malaysia.
Dit kavel sluit op 11-01-2026 vanaf 20:33 uur.
0x bekeken
Sinds 30 dec '25
Zoekertjesnummer: a158117243
Antiek | Tintin kgkoper en tintintin te koopetain tintin kandelaartin en kopertin schotelinkoop tinsoepterrine tintintin schaaltin stempelheftafels in Motor en Toebehorenlloyd loom in Stoelenstoominzet in Keuken | Potten en Pannengrenen binnendeuren in Deuren en Vliegenramenthe champ in Vinyl Singlesantieke thermometer in Antiek | Gereedschap en Instrumentenk1200r in Onderdelen | BMWpeugeot j5 peugeot in Carrosseriestevens maat 56 in Fietsen | Racefietsenhome cinema systeem in Home Cinema-sets