2 nieuwe Bluetooth selfie sticks met geïntegreerd statief en losse afstandsbediening.Ideaal voor vakanties, groepsfoto’s, TikTok, livestreams en content creators. 3-in-1 Functies: Selfie stick Tafel / vloer tripod (uitklapbare pootjes) Loskoppelbare bluetooth remote Specificaties:Uitschuifbaar van 20 tot 70 cm270° draaibare telefoonhouder – horizontaal & verticaal filmenBluetooth: versie 5.2Compatibel met iOS & AndroidInclusief CR1632 batterijMaxxter model: ACT-TA-STBT-01
Dit kavel sluit op 14-01-2026 vanaf 19:39 uur.
0x bekeken
Sinds 8 jan '26
Zoekertjesnummer: a158321988
Foto-apparatuur en Filmapparatuurfoto eddy merckx in Foto's en Prentengesigneerde foto in Foto's en Prentenonline veiling in Wijnenoude foto s in Foto's en Prentenfoto koning boudewijn in Koningshuis en Royaltycarrefour we stick redtogether in Stickersfoto rik van looy in Foto's en Prentenfoto naakt in Foto's en Prentengent oude foto in Foto's en Prentenantieke foto in Foto's en Prentenwe stick red together in Sportartikelen en Voetbalfoto met handtekening in Foto's en Prentenboudewijn foto in Koningshuis en Royaltylegerbottines in Militaria | Algemeencroozer fietskar, in Fietsaccessoires | Aanhangwagens en Karrenvan te huur in Stalling en Weidegangde beursbijbel in Economie, Management en Marketingmetalen werkbanken in Werkbankenmini moke in Minipommery champagne in Wijnenpioneer tuner in Tunersspit 160 in Gereedschap | Boormachines7 dwergen sneeuwwitje in Disney