Nieuw
De romantische, speelse tuinbank Sanremo staat met zijn retro flair prachtig in je tuin! Het is gemaakt van gelakt dennenhout en gietijzeren zijpanelen met een patina-effect. De weerbestendige enRobuuste materialen maken de bank perfect voor buitengebruik. Op de 122 cm lange en 54 cm diepe zitting kunnen 2 personen zich comfortabel voelen. Praktische armleuningen bieden u extra comfort. VisueelDe bank past op veel tuinmeubelen en rondt zo uw buitenuitrusting af.
Dit kavel sluit op 12-01-2026 vanaf 20:34 uur.
0x bekeken
Sinds 5 jan '26
Zoekertjesnummer: a158258113
Tuinbankentuinbankhouten tuinbankgietijzeren tuinbankgratis tuinbanktuinbank teaktuinbankhouten tuinbankoude tuinbankoude tuinbankentuinbanktuinbank teakmetalen tuinbankantieke tuinbankhouten klaptafel in Tafels | Eettafelsoude medailles in Penningen en Medaillesstelling afix in Steigersvolkswagen in Modelauto's | 1:18monopoly antwerpen in Gezelschapsspellen | Bordspellencarriere in Modelbouw | Vliegtuigen en Helikoptersdj reloop in Dj-sets en Draaitafelssubwoofer qsc in Luidsprekerboxenplafond tegels in Tegelstupperware hakmolen in Keuken | Tupperware