Gebruikt
ProductbeschrijvingPowerCore 5000 De Ultracompacte Draagbare OpladerHoge Capaciteit Met ten minste één volledige lading voor elke telefoon is PowerCore 5000 perfect voor werk, reizen of thuis op de bank.Ultracompact Zo klein dat hij bijna onopgemerkt in elke zak of tas past. Het cilindrische ontwerp biedt een opmerkelijke capaciteit-tot-grootte verhouding.Snellaadtechnologie PowerCore 5000 maakt gebruik van twee verschillende snellaadtechnologieën. PowerIQ biedt de snelst mogelijke lading voor elk apparaat tot 2A. VoltageBoost verhoogt de output om kabelweerstand te overwinnen en een constante topsnelheid te garanderen.MultiProtect Veiligheidssysteem Overspanningsbeveiliging, kortsluitpreventie en meer geavanceerde veiligheidsfuncties zorgen ervoor dat jij en je apparaten veilig blijven.
Dit kavel sluit op 25-01-2026 vanaf 22:33 uur.
0x bekeken
Sinds 15 jan '26
Zoekertjesnummer: a158545770
Powerbankspowerbankpowerbanksanker powerbanksolar powerbankiphone 4 opladeroplader iphone in Mobiele telefoons | Telefoon-opladersiphone oplader in Mobiele telefoons | Telefoon-opladerssamsung oplader in Mobiele telefoons | Hoesjes en Screenprotectors | Samsungdraagbare telefoon in Vaste telefoons | Handsets en Draadloosnokia oplader in Mobiele telefoons | Nokiasamsung oplader in Mobiele telefoons | Telefoon-opladersgsm oplader in Mobiele telefoons | Overige merkensamsung oplader in Mobiele telefoons | Hoesjes en Screenprotectors | Samsungsim racing in Spelcomputers | Overige Accessoireskweekkas in Kassenvarier peel in Schoolboekenm440i in BMWvandersanden barok in Metselstenenbelgische champagne capsules in Overige Verzamelenindustriele naaimachine pfaff in Naaimachines en Toebehorenoude drank in Romansiphone xr red in Mobiele telefoons | Apple iPhonevrt series dvd in Dvd's | Tv en Series