Grote Coin-op & Collectibles veiling zaterdag 15 juniZie omschrijving
Grote Coin-op & Collectibles veiling zaterdag 15 juni
Zie omschrijving
Ophalen
190sinds 30 apr. '24, 09:50
Beschrijving
Save the date! Onze aankomende Coin-op & Collectibles-veiling is op zaterdag 15 juni vanaf 10.00.
De veiling omvat een aantal prachtige collecties van Europese verzamelaars, allemaal samen aangeboden in één grote veiling. Alles moet weg!
De veiling omvat een aantal geweldige speelautomaten, jukeboxen, benzinepompen, flipperkasten, mechanische muziek instrumenten, oude kassa's en nog veel meer geweldige verzamelobjecten!
High-lights zijn onder meer een Mills Owl Musical Upright Slotmachine, 6 meter lange zigeunerwagen, 52-toets Nederlands straatorgel ‘De Salem’, zeldzame Belgische Goliath Jukebox en een fantastisch Weber Grandezza Orchestrion. Scroll naar beneden om enkele foto's van de collecties en high-lights van de veiling te zien.
Ons team werkt momenteel aan weer een prachtige veiling catalogus.
Meer aankondigingen over de catalogus en veiling van deze collecties volgen.
VEILING DATUM:
Zaterdag 15 juni 2024 - Vanaf 10.00
ADRES:
Ringbaan Noord 5, 5013 EA Tilburg, Nederland
KIJKDAGEN:
Wilt u de veilingitems bekijken of bepaalde kavels bezichtigen waarop u wilt bieden, dan bent u van harte welkom op één van de geplande kijkdagen;
Donderdag 13 juni 2024 van 10.00 – 17.00 uur
Vrijdag 14 juni 2024 van 10.00 – 17.00 uur
Zaterdag 15 juni 2024 van 9.00 – 10.00 uur (veiling start om 10.00 uur)
De veiling omvat een aantal prachtige collecties van Europese verzamelaars, allemaal samen aangeboden in één grote veiling. Alles moet weg!
De veiling omvat een aantal geweldige speelautomaten, jukeboxen, benzinepompen, flipperkasten, mechanische muziek instrumenten, oude kassa's en nog veel meer geweldige verzamelobjecten!
High-lights zijn onder meer een Mills Owl Musical Upright Slotmachine, 6 meter lange zigeunerwagen, 52-toets Nederlands straatorgel ‘De Salem’, zeldzame Belgische Goliath Jukebox en een fantastisch Weber Grandezza Orchestrion. Scroll naar beneden om enkele foto's van de collecties en high-lights van de veiling te zien.
Ons team werkt momenteel aan weer een prachtige veiling catalogus.
Meer aankondigingen over de catalogus en veiling van deze collecties volgen.
VEILING DATUM:
Zaterdag 15 juni 2024 - Vanaf 10.00
ADRES:
Ringbaan Noord 5, 5013 EA Tilburg, Nederland
KIJKDAGEN:
Wilt u de veilingitems bekijken of bepaalde kavels bezichtigen waarop u wilt bieden, dan bent u van harte welkom op één van de geplande kijkdagen;
Donderdag 13 juni 2024 van 10.00 – 17.00 uur
Vrijdag 14 juni 2024 van 10.00 – 17.00 uur
Zaterdag 15 juni 2024 van 9.00 – 10.00 uur (veiling start om 10.00 uur)
Zoekertjesnummer: m2109692833
Populaire zoektermen
Overige Muziek en Instrumenten Muziek en Instrumentenhandpan in Overige Muziek en Instrumentenroland in Overige Muziek en Instrumentenaccordeon in Overige Muziek en Instrumentenklankschalen in Overige Muziek en Instrumentenmuziekinstrumenten in Overige Muziek en Instrumentensambaballen in Overige Muziek en Instrumentenyamaha in Overige Muziek en InstrumentenOverige Muziek en Instrumentenukulele in Muziek en InstrumentenEffecten Muziek en InstrumentenBlokfluiten Muziek en InstrumentenMicrofoons Muziek en Instrumentengrote trom in Muziek en Instrumentenelektrische piano in Muziek en Instrumenten5x160 in Banden en Velgenlodi schoenen in Schoenennike air jordan 1 in Kleding | Herenwasstamperplayboy tatjana