Winkelverkoopprijs set van 36: €5550,00Deze elegante stoel biedt de perfecte balans tussen comfort en functionaliteit. Met zijn luxe microleder (60% leder in combinatie met 40% microvezel) cognac bekleding en strakke lijnen past deze stoel moeiteloos in diverse interieurstijlen. De stoel zorgt voor een luxe zitervaring en biedt optimaal comfort dankzij de hoogwaardige afwerking. Het stijlvolle metalen onderstel zorgt voor stabiliteit en een eigentijdse uitstraling. Of je nu aan een bureau zit of gezellig rond de eettafel, deze stoel is een comfortabele en verfijnde keuze voor elke ruimte. Voeg een vleugje design toe aan je interieur met deze prachtige stoel!Breedte in cm 62Diepte in cm 62Hoogte in cm 85Zitdiepte in cm 44Zithoogte in cm 48Zitbreedte in cm 39Armhoogte in cm 64Gewicht in kg 9Maximaal draagvermogen in kg 125
Dit kavel sluit op 18-01-2026 vanaf 19:37 uur.
6x bekeken
Sinds 6 jan '26
Zoekertjesnummer: a158268709
Stoelenthonet stoelenstoelen gratisgratis stoelenstoelen gratis af te halenstoelen op wieltjesstoelen gratis af te halenstoelen outletstoelenhoreca stoelenstoelen 6design stoelenlloyd loom stoelenvincent sheppard stoelenbandschroefmachine in Gereedschap | Handgereedschaptupperware strooier in Keuken | Tupperwaresensa in Fietsen | Racefietsentafel lanaken in Tafels | Eettafelskabel electriciteit in Elektriciteit en Kabelskoersfiets dames 47 in Fietsen | Dames | Sportfietsen en Toerfietsenbosch alarm in Koelkasten en IJskastenleger bottines in Schoenenstenen voor schanskorven in Bloempottenpersbekken alpex in Gereedschap | Handgereedschap