Nieuwprijs: € 260Een tijdloos symbool van elegantie: dit klassieke collier bestaat uit een streng van zorgvuldig geselecteerde, glanzende zoetwaterparels. De parels zijn uniform van formaat en hebben een prachtige, zachte luster. Het collier wordt gesloten met een decoratief en stevig zilveren slot in de vorm van een opengewerkte bloem, wat een extra verfijnd detail toevoegt. Een veelzijdig sieraad dat zowel bij formele gelegenheden als dagelijks gedragen kan worden.Specificaties:Type: Parelsnoer / Collier.Parel: Gekweekte Zoetwaterparels (Freshwater Pearls).Kleur: Crème-wit met parelmoer glans.Sluiting: 925 Zilveren bakslot (Gemerkt 'SILVER' aan de achterzijde).Design Sluiting: Opengewerkte bloemvorm met centrale parel.Lengte: Standaard prinses-lengte (ca. 42-45 cm).Staat: Het parelsnoer verkeert in uitstekende staat. De parels zijn mooi rond en het slot functioneert perfect.

Dit kavel sluit op 11-01-2026 vanaf 20:40 uur.

3x bekeken
Sinds 30 dec '25
Zoekertjesnummer: a158117200