Een meesterlijke fusie van historie en ambacht: dit unieke 'Marriage Watch' toont een rijk gedecoreerd, antiek Rolex-uurwerk uit 1941 in een moderne, speciaal vervaardigde behuizing met zichtbodem.Specificaties:Type: 'Marriage Watch' (Een antiek zakhorloge-uurwerk getransformeerd tot polshorloge).Uurwerk: Origineel antiek Rolex handopwind-uurwerk (ca. 1941), gesigneerd "Rolex 17 Rubies Swiss Made".Decoratie: Het uurwerk is volledig geskeletteerd en voorzien van prachtige, handgemaakte florale gravures (scrolling engravings).Kast: Nieuw vervaardigde edelstalen 'Cushion' kast met vaste 'wire lugs' en een glazen zichtbodem om het mechaniek te bewonderen.Wijzerplaat: Open-worked (skelet) ontwerp met een klassieke chapter ring en Romeinse cijfers, waardoor de werking van de veer en tandwielen zichtbaar is.Band: Nieuwe zwarte lederen band met kroko-print (aanzetmaat 24mm).Staat: Uniek; het uurwerk is antiek, professioneel gereviseerd en geserviced. De kast, wijzerplaat en band zijn nieuw vervaardigd.Disclaimer: Dit betreft een conversie-horloge. Omdat het een antiek uurwerk in een nieuwe kast betreft, komt dit item niet in aanmerking voor fabrieks-certificering, maar wordt verkocht als een functioneel, custom-made kunstobject.

Dit kavel sluit op 11-01-2026 vanaf 20:00 uur.

57x bekeken
Sinds 30 dec '25
Zoekertjesnummer: a158117235