Deze opvallende armband combineert de vurige intensiteit van organisch gevormd rood koraal met de koele, aardse tinten van grote turkoois nuggets voor een krachtig, bohemien statement.Specificaties:Type: Statement Armband (Vermoedelijk elastisch of geregen zonder zichtbare sluiting)Periode: Vintage (Jaren '70 - '90)Materiaal: Rood Koraal (Grof gevormde takjes/chips, vermoedelijk Bamboe koraal gezien het formaat) & Turkoois (Grote, gepolijste nuggets met matrix)Kleur: Diep oranjerood gecombineerd met helder cyaanblauwStijl: Southwestern / Boho ChicStaat: De armband verkeert in goede staat met levendige, onverbleekte kleuren en een intacte structuur.
Dit kavel sluit op 11-01-2026 vanaf 20:46 uur.
1x bekeken
Sinds 30 dec '25
Zoekertjesnummer: a158117266
gouden armbandgouden armband 18kArmbandengouden armband 18 karaatgouden armband 18kdelvaux armbandcartier armbandpandora armbandzilveren armbandgouden armbandencartier armbandgoud armband 18kpandora armbandbuddha to buddha armbandgarage schoten in Garages en Parkeerplaatsenpaul de cocker in Kunst | Litho's en Zeefdrukkenvoorn in Vissen | Vijvervissenpanini boeken voetbal in Sportartikelen en Voetbalmenger in Horeca | Keukenapparatuurford focus stuurwiel in Besturingtanita in Rookartikelen, Aanstekers en Luciferdoosjesc32 in Mercedes-Benznest vogels in Vogels | Toebehorencercle in Wijnen