Een prachtige en romantische cadeauset van Di Lusso Jewels, perfect als geschenk voor een speciale gelegenheid.Merk: Di Lusso JewelsInhoud: De luxe geschenkdoos bevat een stalen armband en een echte, geconserveerde roos die lang mooi blijft.Design Armband: Robuuste, stalen schakelarmband met een kapittelsluiting ('toggle clasp'). Voorzien van twee hart-bedels: een grote met een blauw/zilveren finish en een kleinere die is ingelegd met strass-steentjes.Staat: Nieuw in de originele geschenkverpakking, inclusief certificaat.
Dit kavel sluit op 11-01-2026 vanaf 21:23 uur.
7x bekeken
Sinds 30 dec '25
Zoekertjesnummer: a158117194
gouden armbandgouden armband 18kArmbandengouden armband 18 karaatgouden armband 18kdelvaux armbandcartier armbandpandora armbandzilveren armbandgouden armbandencartier armbandgoud armband 18kpandora armbandbuddha to buddha armbandwoning te koop roeselare in Huizen en Appartementen te koopkave home in Tafels | Eettafelssuske en wiske 1971 in Stripverhalenmotec in Zitmaaiersgloster in Vogels | Kanariesremorques in Aanhangers en Bagagewagensviktor in Romansbinnendeuren 78 in Deuren en Vliegenramenbabykleding maat 68 in Babykleding | Maat 68gezelschapsspellen onderuit in Gezelschapsspellen | Overige