Een prachtige en romantische cadeauset van Di Lusso Jewels, perfect als geschenk voor een speciale gelegenheid.Merk: Di Lusso JewelsInhoud: De luxe geschenkdoos bevat een stalen armband en een echte, geconserveerde roos die lang mooi blijft.Design Armband: Robuuste, stalen schakelarmband met een kapittelsluiting ('toggle clasp'). Voorzien van twee hart-bedels: een grote met een blauw/zilveren finish en een kleinere die is ingelegd met strass-steentjes.Staat: Nieuw in de originele geschenkverpakking, inclusief certificaat.

Dit kavel sluit op 11-01-2026 vanaf 21:23 uur.

7x bekeken
Sinds 30 dec '25
Zoekertjesnummer: a158117194