Drakenbeelden/2/Witte Jade (?)/Aziatische leeuwen/1 gebroken€ 740,00
Set van 500 Ierse vlaggen, Nieuwe & Verpakt/1euro/stuk
€ 1,00
841sinds 8 mar. '24, 13:47
ConditieNieuw
Brussel,
Voor St. Patrick's Day, die elk jaar op 17 maart wordt gehouden, Nieuwe en Verpakt.
Set/Partij van 500 Ierse vlaggen.
Prijs = 1 euro/stuk, dus x 500
= 500 euro
GSM 0492/65.75.97
Vlaggetjes (klein formaat) op een eetstokje/standaard (om met de hand vast te houden).
Verpakt/gepresenteerd in verpakkingen van 10 vlaggen.
Alleen ter plaatse op te halen in Brussel.
Geen verzending, geen bezorging, geen DPD EN GEEN Mondial Relay, geen Vinted etc.
Bel me om een afspraak te maken. 0492/65.75.97.
Bekijk ook mijn andere advertenties.
= 500 euro
GSM 0492/65.75.97
Zoekertjesnummer: m2090172288
rommelmarktspullengarageverkoop in Rommelmarktspullengratis spullen in Rommelmarktspullenrommelmarkt in Rommelmarktspullengezocht in Rommelmarktspullenrommelmarkten in Rommelmarktspullenpartij rommelmarktspullen in Rommelmarktspullenlot rommelmarkt in RommelmarktspullenVlaggen en Wimpels Diversengratis rommelmarktspullen in Diversenrommelmarktspullen in Diversenbelgische vlag in Vlaggen en Wimpelsvlaamse leeuw in Vlaggen en Wimpelslot rommelmarktspullen in Diversengerief rommelmarktspullen in Diversentangram in Hobby en Vrije tijdde baets in Auto'saluminium windschermenin the name of the rose in Cd's en Dvd'sstadsauto automaat benzine