MARKTKERMIS + GRAND-VIDE GRENIER en KUNSTENAARS TENTOONSTELLING,
- 1 autoradio KENWOOD autoradio €55
- prachtige verzamelbare bierglazen, €3 tot €5
- 6 Arques kristallen glazen €35
- 6 glazen in gebeiteld kristal €55 en kristallen karaffen €25,
- 1 zeer mooie kristallen kroonluchter met 8 vlamhouders €120 (te bespreken)
- geschenkversieringen in Swarvoski kristal van €25 tot €55, kandelaar €25, t/m € 55
- 1 mooie kristallen ijsemmer €25 + 1 tang €10, €35
- groot presentatie bijzettafelblad voor BROCANTE 14 personen €80 (te bespreken)
- 1 mooie jas zwarte bontverwarmer €65
- 1 echte bontjas €225
- 1 kachel NIOI TORI kerosine €75 + verplaatsbare trolley €20, €95
- Acrylverf 30 x 30 cm (tweeluik “The 3rd Wave” Toespeling op opsluiting 2021 en 2022) Prijs € 160,- per stuk, € 320,
- Olieverfschilderijen ex. een prachtig schilderij van de "Yellowstone" vulkaan (USA), Afrikaanse schilderijen, "Sunset"
- K7 Walt Disney €8 per stuk, €7 vanaf 6 stuks
- 6 eikenhouten stoelen met rieten zitting €100/ kwaliteitsstuk
en allerlei mooie dingen!!
Neem gerust contact met mij op voor meer informatie . Voor de kinderschilderworkshop wordt een kleine financiële bijdrage gevraagd voor het gebruik van de apparatuur, de cursus en advies, en het kleine canvas + schildersezel waarmee het kind zijn kamertje kan inrichten
OPHALEN DOOR UW ZORG OP AFSPRAAK VOOR 15.00 uur
- 1 echte bontjas €225
en allerlei mooie dingen!!
Brussel
289x bekeken
1x bewaard
Sinds 28 okt '23
Zoekertjesnummer: m2039202025
Rommelmarktspullengratis rommelmarktspullenrommelmarktspullenlot rommelmarktspullenpartij rommelmarktspullengerief rommelmarktspullengratis rommelmarktspullen2dehands nl in Foto | Filterskinderfiets 14 inch in Fietsen | Kinderfietsjesiphone 13 in Mobiele telefoons | Apple iPhonekinderfiets 12 inch in Fietsen | Kinderfietsjesiphone 12 in Mobiele telefoons | Apple iPhonekinderfiets 12 inch in Fietsen | Kinderfietsjesiphone 14 in Mobiele telefoons | Apple iPhonearchive 125cc in Motoren | Overige merkenmoedermelk in Babyvoeding en Toebehorenvictoria in Prentenboeken en Plaatjesalbumswerchter in Evenementen en Festivalsakoestische gitaar hudson in Snaarinstrumenten | Gitaren | Akoestische36 cabrio in BMWkoppel ganzen in Pluimveeduitse uniform in Militaria | Algemeendraagmand joolz in Kinderwagens en Combinatiesthule yepp mini in Fietsaccessoires | Fietsstoeltjes