Kenmerken
Type
Stalling, Weidegang
Beschrijving
weide te huur op jaarbasis vanaf 1 november 2026 , voor maximaal 2 pony's of 2 ezels of enkele schapen of alpaca's of losloopweide voor max 3 honden ,1900 m² , gelegen op grondgebied Oostduinkerke en vlakbij Nieuwpoortstad , in de Canadalaan
te 8620 Nieuwpoort aan brievenbus 384 de grintweg inslaan en deze doorrijden tot aan de rechterkant een veldweg met populieren bomenrij . Op het einde van deze veldweg is de ingang van de weide met dubbel groen hekken. Rustige ligging met veel privacy . De weide is volledig omheind met afsluiting van 1,6m hoogte en is voorzien van een waterput en een schuilhok van 3,3 m op 3,3 m en hoogte 2,6 m en aangebouwd voederhok van 5 m3 inhoud voor opslag van hooi/stro/voeders. Een watercontainer van 1000 l voor opvang regenwater.Een schrikdraad met toestel is aanwezig .
Huurprijs 1200 € per jaar (= 100 € per maand) en bij aanvang vooraf te betalen , gsm 0486940424 , Nieuwpoort.
Nieuwpoort+Deel Westende
3.126x bekeken
13x bewaard
Sinds 25 jan '22
Zoekertjesnummer: m1801779080
Populaire zoektermen
weide te huurpaarden weide te huurstalling te huurweide te huurstal te huurte huurpaardenstal te huurpaard te huurStalling en Weidegangpiste te huurstallen te huurstallen te huurstal te huurpaarden stalling te huurSlaapkamer | Nachtkastjes in Slaapkamer | Nachtkastjesmbk nitro a klasse in Scooters | Yamahabilzen appartement in Huizen en Appartementen te koopbmw 520d 2012 in BMWwitte ronde tafel in Tafels | Eettafelscassina tafel in Tafels | Eettafelscinema stoelen in Antiek | Meubels | Stoelen en Sofa'sc stand in Overige Doe-Het-Zelf en Bouwsonoro in Radio'soosterse houten beelden in Kunst | Beelden en Houtsnijwerken