Doppenset 1/4" & 1/2" van professionele kwaliteit met 108 stuks gereedschap van gepolijst en verchroomd Chroom Vanadium staal.Dit set voldoet aan de hoogste eisen en de geldende DIN-normen. De "SuperLock" doppen (Golfprofiel) zorgen voor een aanzienlijk hogere krachtoverbrenging, omdat de kracht op de oppervlakken en niet op de hoeken komt te drukken.Dit verlengt de levensduur van de bouten en moeren en natuurlijk van het gereedschap.1/4" Doppen 4-4.5-5-5.5-6-7-8-9-10-11-12-13-14mm1/4" Lange doppen 6-7-8-9-10-11-12-13mm1/4" Torx doppen E4-E5-E6-E7-E81/4" Inbus op dop 3-4-5-6mm1/4" Philips op dop PH.1-PH.21/4" Pozidriv op dop PZ.1-PZ.21/4" Platte bit op dop 4-5.5-6.5mm1/4" Torx op dop T8-T10-T15-T20-T25-T27-T301/4" Ratel 72 tanden Quick release1/4" Verlengstukken 50-100mm1/4" Kniegewricht1/4'' T Hendel1/4" Spinner1/2" Doppen 10-11-12-13-14-15-16-17-18-19-20-21-22-24-27-30-32mm1/2" Lange doppen 14-15-17-19-22mm1/2" Torx doppen E10-E11-E12-E14-E16-E18-E20-E241/2" Inbus bitten 7-8-10-12-14mm1/2" Philips bitten PH.3-PH.41/2" Pozidriv bitten PZ.3-PZ.41/2" Platte bitten 8-10-12mm1/2" Torx bitten T40-T45-T50-T55-T601/2" Bit houder1/2" Ratel 72 tanden Quick release1/2" Verlengstukken 125-250mm1/2" Bougiedoppen 16-21mm1/2" KniegewrichtInbus L-sleutels 1.5-2-2.5mm
Dit kavel sluit op 30-01-2026 vanaf 19:53 uur.
Dit kavel moet worden opgehaald. De locatie en tijden staan vermeld op de site van XL Auctions bij het kavel.
0x bekeken
Sinds 23 jan '26
Zoekertjesnummer: a158816312
Autogereedschapdoppensetdoppensetdoppensettorx doppensettorx doppensetautogereedschapveiling in Aanhangers en Bagagewagensstaal rijplaten in Aanhangers en Bagagewagensrijplaten staal in Aanhangers en Bagagewagens2dehands nl in Foto | Filtersstaal platen in Metalenveiling in Motoren | Overige merken2dehands in Motor en Toebehorensiemens oven in Ovensroger raveel in Kunst | Litho's en Zeefdrukkentoyota yaris 2011 in Toyotajeep cherokee in Jeep185 65 15 michelin in Banden en Velgenslijpmachine water in Gereedschap | Slijpmachinesbouwlift motor in Bouwliftenbusy board in Taal | Engelsquinny tas in Kinderwagens en Combinatiesprijzen pellets in Kachels