Nieuw
Universele set voor het repareren van olieplugdopschroefdraden op veel populaire voertuigen. Gebruikt om de beschadigde draad iets te groot te tappen, dan een nieuwe aftapplug en ring te monteren volgens de set. De set is geschikt voor de meeste gangbare schroefdraden die worden gebruikt op auto's en lichte bedrijfswagens. Wordt geleverd in een opbergkoffer. Inhoud: * 1x Tap M15 x 1.5 * 6x Carterpluggen * 6x Koperen afdichtringen artikelnummer: A-M15
5x bekeken
Sinds 24 sep '24
Zoekertjesnummer: a142901290
1 koloms hefbrugAutogereedschap1 cilinder dieselmotor1 kolom hefbrug1 paal brug1 kolom hefbrugschroefdraad tappendopsleutels setveerspanner setslagmoersleutel 1autogereedschapwax settiming settorx setktm sx 125 in Motoren | KTMbakfrees in Gereedschap | Freesmachinesregenwormen in Gezelschapsspellen | Kaartspellenhonda civic type s in Hondababy park bed in Babyparkenherenfiets lokeren in Fietsen | Heren | Herenfietsenrieber in Horeca | Keukenapparatuurantieke staande klok in Antiek | Klokkenpanhans in Gereedschap | Zaagmachinesimagine dragons in Concerten | Pop