Nieuw
Universele set voor het repareren van olieplugdopschroefdraden op veel populaire voertuigen. Gebruikt om de beschadigde draad iets te groot te tappen, dan een nieuwe aftapplug en ring te monteren volgens de set. De set is geschikt voor de meeste gangbare schroefdraden die worden gebruikt op auto's en lichte bedrijfswagens. Wordt geleverd in een opbergkoffer. Inhoud: * 1x Tap M13 x 1.5 * 6x Carterpluggen * 12x Koperen afdichtringen artikelnummer: A-M13
7x bekeken
Sinds 24 sep '24
Zoekertjesnummer: a142901280
1 koloms hefbrugAutogereedschap1 cilinder dieselmotor1 kolom hefbrug1 paal brug1 kolom hefbrugschroefdraad tappendopsleutels setveerspanner setslagmoersleutel 1autogereedschapwax settiming settorx setappartement middelkerke in Vakantiehuizen | Belgi�salontafel landelijk in Tafels | Salontafelsmiele stofzuiger in Stofzuigerskiddy ride in Automaten | Overigevbtl analyse in Schoolboekenfrancoise hardy in Vinyl Singleshp 4500 in Printersyolande in Kunst | Schilderijen | Moderntijgerprint in Jurkenmonopoly game in Gezelschapsspellen | Bordspellen