*Kenmerken* QTX Sound BUSKER12 mobiele bluetooth speaker:
  • 2 x VHF handheld microfoons inbegrepen
  • Ingebouwde trolley
  • Integrale USB / SD mediaspeler met FM-tuner
  • Bluetooth-connectiviteit
  • Interne oplaadbare batterij
  • Functie omschakelbare 'voice-over' voor microfoon
*Specificaties* QTX Sound BUSKER12 mobiele bluetooth speaker:
  • Voeding 230Vac, 50Hz (IEC)
  • Impedantie: luidspreker 4 ohm
  • HF driver: type compressie driver
  • Draadloze microfoonfrequenties 174,1MHz + 175.0MHz
  • Batterijduur Tot 6 uur
  • Oplaadtijd 8 uur
  • Batterij type 12V 7Ah oplaadbaar loodzuur
  • Bedieningselementen: VHF-microfoon A + B, Media-volume, Mediatransportcontroles
  • Controles: achterpaneel Gitaarvolume, Echo, Wired mic volume, Bass, Treble, Master
  • Ingangen 2 bedrade mic (jack), instrument (jack), aux (RCA en 3,5 mm)
  • Line-uitgang RCA
  • Bluetooth versie 2.3.
  • Afmetingen 590 x 375 x325mm