Nieuwprijs: € 2.800 (Oorspronkelijke galeriewaarde)Een indrukwekkend, groot formaat origineel werk van de kunstenaar Rob Aussen. Het betreft een expressief geschilderde aquarel/gemengde techniek van een staand vrouwelijk naakt, vergezeld door een fantasierijk blauw dierfiguur, gevat in een royaal passe-partout.Specificaties:Kunstenaar: Rob Aussen (Gesigneerd linksonder: "Aussen").Titel/Onderwerp: Staand vrouwelijk naakt met blauw hondje/fantasiedier.Techniek: Aquarel / Gemengde techniek op papier.Afmetingen: 70 x 100 cm (buitenmaat incl. passe-partout).Staat: Het werk verkeert in uitstekende staat met frisse, levendige kleuren en zit in een schoon kartonnen passe-partout (niet ingelijst achter glas).
Dit kavel sluit op 11-01-2026 vanaf 20:04 uur.
24x bekeken
Sinds 30 dec '25
Zoekertjesnummer: a158117250
schilderijen abstractKunst | Schilderijen | Abstractwalter vilain schilderijenabstract schilderijabstracte schilderijenwalter vilain schilderijenabstracte schilderijengroot abstract schilderijschilderijen abstractabstract schilderijenAntiek en Kunst in Antiek en KunstKunst | Schilderijen | Klassiek in Kunst | Schilderijen | Klassiekschilderijen. leon engelen in Kunst | Schilderijen | Klassiekschilderijen in Kunst | Schilderijen | Klassiekmeegroei kinderstoel in Kinderstoelenstalen ketting in Overige Doe-Het-Zelf en Bouwmeubelen zandhoven in Stoelenchevrolet express in Chevrolette huur javea in Buitenlandvelgen mercedes r107 in Mercedes-Benzpop haar in Poppenadvocaat in Antiek | Boeken en Manuscriptenkare design in Hang- en Sluitwerksint-truiden in Wasmachines