Zigeunerwagen/Woonwagen wordt geveild op zaterdag 15 juniZie omschrijving
Grote Coin-op & Collectibles veiling zaterdag 15 juni
Zie omschrijving
360sinds 30 apr. '24, 09:55
De veiling omvat een aantal prachtige collecties van Europese verzamelaars, allemaal samen aangeboden in één grote veiling. Alles moet weg!
High-lights zijn onder meer een Mills Owl Musical Upright Slotmachine, 6 meter lange zigeunerwagen, 52-toets Nederlands straatorgel ‘De Salem’, zeldzame Belgische Goliath Jukebox en een fantastisch Weber Grandezza Orchestrion. Scroll naar beneden om enkele foto's van de collecties en high-lights van de veiling te zien.
Ons team werkt momenteel aan weer een prachtige veiling catalogus.
Meer aankondigingen over de catalogus en veiling van deze collecties volgen.
VEILING DATUM:
Zaterdag 15 juni 2024 - Vanaf 10.00
ADRES:
Ringbaan Noord 5, 5013 EA Tilburg, Nederland
KIJKDAGEN:
Donderdag 13 juni 2024 van 10.00 – 17.00 uur
Vrijdag 14 juni 2024 van 10.00 – 17.00 uur
Zaterdag 15 juni 2024 van 9.00 – 10.00 uur (veiling start om 10.00 uur)
VEILING DATUM:
ADRES:
KIJKDAGEN:
Zoekertjesnummer: m2109694154
antiekveiling in Antiek en Kunstantiek serviesantiek bureaugrote spiegel in Antiek en Kunstgrote schilderijen in Antiek en Kunstgrote groene fles in Antiek en Kunstantiek schaakbordgrote stolp in Antiek en Kunstgrote glazen fles in Antiek en Kunstantiek speelgoedOverige Antiek Antiek en Kunstantiek porseleinantiek gereedschapantiek dressoiropklapbaar in Aanhangers en Bagagewagensgeberit delta 21 zwart in Doe-het-zelf en Bouwcarrera fietsbassevelde in Sport en Fitnessflitser godox in Audio, Tv en Foto