Zoekertjes voor "sym jet 14 classe a" | 2dehands
14 aanbiedingen in oktober - Koop en verkoop sym jet 14 classe a eenvoudig op 2dehands ✅ Lokale aanbiedingen - Voor iedereen een voordeel.
- Sym jet 14 klasse A - 2022✅ scooter sym jet 14 ✅ klasse a ✅ 2022 ✅ ongeveer 12.500 Km ✅ begin met een kwartslag ✅ papier in orde en een sleutel ‼️ geen belachelijk aanbod, ik verkoop het alleen ‼️ (behalve tegen een wallaroo k2022 Gebruikt12.500 km
Zie omschrijving
15 okt 26JohnnyGenappe - à vendre scooter classe aà vendre sym jet 14 classe a avec tous ses papiers en ordre année 2022 euro 5 avec 2 clés démarre roule très bien tout fonctionne parfait très bon état2022 Gebruikt Ophalen of Verzenden
€ 0,00
GisterenludovicDison - Sym Jet 14 (classe A)Scooter sym jet 14 de 2021 ( classe a ) en excellent état. Mp pour plus de détails.2021 Zo goed als nieuw5.624 km
€ 1.400,00
22 sep 26Adil HamdiLincent - a vendre sym jet 14 classe A année 2022A vendre sym jet 14 euro 5 classe a démarre et roule aucun frais à prévoir j'ai tous les documents 1400 € légèrement négociableOphalen of Verzenden
€ 1.400,00
8 sep 26vvvvMons - SYM Jet 14 A-klasse 25km/u (bj 2026)3000 km. Bouwjaar: 2026. Mooie jet 14 a-klasse 25km/u van 2026 met maar 3000km. Mooie en degelijke scooter van sym en ruim model met makkelijke instap. Mooie looks en handige opbergruimte onder het za2026 Gebruikt3.000 km
€ 2.150,00
10 okt 26Serneels Bikes BV (Westerlo)Westerlo - Sym jet 14 2024 B klasse nieuwstaat black editionSym jet 14 50cc black edition 2024 b klasse is in nieuwstaat heeft maar 1650km gereden alles werkt perfect en is een perfecte dagelijks scooter en betrouwbaare merk en scooter 2 sleutels. YamahOphalen of Verzenden
€ 1.599,00
23 jun 26MS-SCOOTERSZwijndrecht - Sym Jet 14 Klasse AIk verkoop mijn sym jet 14 het heeft bijna 14.000 Km staat van nikkel alle papieren en de twee sleutels wat is er zojuist aan veranderd: carter, onderas, zuigercilinder, motorstoringen, olie (de stickZo goed als nieuw Ophalen of Verzenden14.000 km
€ 1.600,00
24 aug 26caroline sluijsmansVillers-Aux-Tours + Partie De EsneuxSym Jet 14 Klasse AOverige modellen Klasse A (25 km/u) Ophalen of Verzenden Zo goed als nieuwIk verkoop mijn sym jet 14 het heeft bijna 14.000 Km staat van nikkel alle papieren en de twee sleutels wat is er zojuist aan veranderd: carter, onderas, zuigercilinder, motorstoringen, olie (de sticker is verwijderd)Villers-Aux-Tours + Partie De Esneux24 aug 26 - Vend ou échanges contre scooter sym jet14 classe AVend ou échange contre scooter sym jet 14 classe a de préférence contre un sym jet 4r 2t deux clé conformité deux immatriculation tourne et roule rien à faire dessus2017 Zo goed als nieuw27.000 km
Bieden
3 okt 26goffinGembloux - Sym jet 14 klasse A 2022Sym jet 14 50cc klasse a — 2022 — mat zwart 🛵 ik verkoop mijn 2022 sym jet 14 50cc klasse a 4-takt 4-takt, kleur mat zwart, met ongeveer 15.000 Km. De scooter is in zeer goede mechanische staat, hij2022 Zo goed als nieuw15.000 km
€ 1.050,00
24 aug 26SmdSint-Jans-Molenbeek - SYM Jet 14 50 Classe B 45km/hSym jet 14 – excellent état – 2 100 km je vends mon sym jet 14, âgé d’un an, en excellent état. Il totalise seulement 2 100 km. Le scooter fonctionne parfaitement, a toujours été entretenu avec soin.Nieuw Ophalen2.094 km
€ 1.900,00
12 aug 26NoéMalonne - Sym jet 14 50cc klasse B 45 km/uSym jet 14 50cc klasse b maximale snelheid 45km/h jaar: 2023, eerste registratie op 21/03/2023, eerste eigenaar. Kilometerstand: 3587 km (zie foto's). Onberispelijke staat, als nieuw!! Strikt2023 Zo goed als nieuw3.587 km
€ 2.200,00
18 aug 26ChloéWasmes - Sym jet 14 classe B 2018Sym jet 14 classe b 2018 tous les papier disponibles ✅ roule et tourne parfaitement ✅ aucun frais à prévoir ✅ à venir chercher sur bruxelles📍2018 Zo goed als nieuw23.000 km
€ 1.050,00
19 sep 26JackMachelen - a vendre sym jet 14 classe à année 2022A vendre sym jet 14 euro 5 classe a démarre et roule aucun frais à prévoir j'ai tous les documents 1400 € légèrement négociableOphalen of Verzenden
€ 1.400,00
8 sep 26a vendreMons - Sym jet 14 classe BSym jet 14 classe, b euro cinq année 2025 avec 9538 km scooter état du moteur parfait il manque un rétroviseur gauche. Il y a une petite fissure comme on voit sur la photo à côté pose pieds.Zo goed als nieuw Ophalen
€ 1.299,00
28 jun 26Mohamed ToufikMons