Distilleerketels te koop voor alle doeleinden | 2dehands
Ontdek diverse distilleerketels voor hobbyisten en professionals. Vergelijk modellen, specificaties en prijzen voor jouw ideale distilleeroplossing.
Verfijn resultaten
Prijs
€
€
- De chemist 9789087049683 Henk VermandeBoekenbalie maakt van tweedehands jouw eerste keuze. Met een trustscore van 4,8 (excellent) en 30 dagen retour garantie maken we dat iedere dag waar. Bestel direct op onze website! Titel: de chemist aZo goed als nieuw Verzenden
€ 48,04
26 okt 26TopadvertentieBoekenBalieHeel België - Uit alle windstreken 9789080677326 P.P. KlapwijkBoekenbalie maakt van tweedehands jouw eerste keuze. Met een trustscore van 4,8 (excellent) en 30 dagen retour garantie maken we dat iedere dag waar. Bestel direct op onze website! Titel: uit alle winGelezen Verzenden
€ 7,80
26 okt 26TopadvertentieBoekenBalieHeel België - Stookketel, distilleerketel voor wijn, whisky, wodka, brandyHoogwaardige distilleerketels, dikwandig op hout, brikketen, gas of inductiekookplaat. Deze ketels komen uit een fabriek met zeer lange geschiedenis, die alleen is gespecialiseerd in dat gebied. Des hNieuw Ophalen of Verzenden
Zie omschrijving
26 okt 26HubavoHamont - Distilleerketel Turbo 500 Still spirits WaterstroomregelaarDistilleerketel turbo 500 en condensor, merk still spirits waterstroomregelaar t500 destillatiesysteem merk still spirits de create+ t500 kolom & condensor en create+ boiler 25 l bundel zijn ontwoGebruikt Ophalen
€ 340,00
VandaagchristiaensSint-Michiels - DistilleerketelTe koop: holzeis professionele rvs destillatie-installatie – complete set te koop aangeboden: een degelijke holzeis destillatie-installatie met diverse toebehoren. De installatie is vervaardigd uit roGebruikt Ophalen
Bieden
GisterenKurt FlorkinAntwerpen - De chemist 9789087049683 Henk VermandeBoekenbalie maakt van tweedehands jouw eerste keuze. Met een trustscore van 4,8 (excellent) en 30 dagen retour garantie maken we dat iedere dag waar. Bestel direct op onze website! Titel: de chemist aZo goed als nieuw Verzenden
€ 48,04
GisterenBoekenBalieHeel België - Nikka Miyagikyo 10 Year Old Single Malt Whisky 70cl 45%Nikka miyagikyo 10 year old single malt whisky 70cl 45% japan/honshu - miyagi de sendai-distilleerderij, die in 2001 werd omgedoopt tot miyagikyo, werd in 1969 opgericht door masataka taketsuru in eenNieuw Ophalen of Verzenden Overige gebieden
Bieden
19 apr 26E.W.B.Wijnegem - Kanosuke New Born 12Months Single Malt 200ml 58%Kanosuke new born 12months single malt 200ml 58% na de onthulling van een nieuwe distilleerketel, een 8 maanden oude new born, presenteert kanosuke distillery een voorproefje van hun single malt in woNieuw Ophalen of Verzenden Overige gebieden
Bieden
19 apr 26E.W.B.Wijnegem - Sonoma Rye California 46,5% 70cl Rye WhiskeySonoma rye california 46,5% 70cl rye whiskey gedistilleerd in handgemaakte koperen distilleerketels, is onze unieke benadering van roggewhisky gemaakt van uitsluitend niet-genetisch gemodificeerde nooNieuw Ophalen of Verzenden Overige gebieden
Bieden
19 apr 26E.W.B.Wijnegem - Uit alle windstreken 9789080677326 P.P. KlapwijkBoekenbalie maakt van tweedehands jouw eerste keuze. Met een trustscore van 4,8 (excellent) en 30 dagen retour garantie maken we dat iedere dag waar. Bestel direct op onze website! Titel: uit alle winGelezen Verzenden
€ 7,80
19 apr 26BoekenBalieHeel België - Mosgaard Single Cask No. 888Beschrijving een eigen vat whisky, met de mogelijkheid om een exclusieve botteling te realiseren. Mosgaard cask no. 888 Werd op 22 februari 2022 voor de tweede keer gevuld, met 50 liter geturfde nieuwGebruikt Ophalen
€ 1.250,00
13 okt 26Bright AuctionsToel - Kanosuke New Born 24Months Single Malt 200ml 58%Kanosuke new born 24months single malt 200ml 58% na de onthulling van een nieuwe distilleerketel, een 8 maanden oude new born, presenteert kanosuke distillery een voorproefje van hun single malt in woNieuw Ophalen of Verzenden Overige gebieden
Bieden
19 apr 26E.W.B.Wijnegem - Saburomaru Single Cask Bourbon Barrel Cask No. 19033Saburomaru single cask bourbon barrel cask no. 19033, The high priestes single malt gedistilleerd in 2019, gebotteld in 2024, 5 jaar oud, 58% alcohol, bourbonvat / slechts 186 flessen. 2019 Markeert dNieuw Ophalen of Verzenden Overige gebieden
Bieden
26 apr 26E.W.B.Wijnegem - Suntory Special Reserve '70th Anniversary (no box) 43%Suntory special reserve '70th anniversary (no box) 43% 760ml old vintage bottle! Suntory special reserve, een gelimiteerde editie van 760ml, uitgebracht in 1969 ter ere van het 70-jarig bestaaNieuw Ophalen of Verzenden Overige gebieden
Bieden
10 mei 26E.W.B.Wijnegem - Suntory Special Reserve '70th Anniversary Mini 43% 50mlSuntory special reserve '70th anniversary mini 43% 50ml oude vintage fles! => mini bottle 50ml suntory special reserve, een gelimiteerde editie van 760ml, uitgebracht in 1969 ter ere van heNieuw Ophalen of Verzenden Overige gebieden
Bieden
10 mei 26E.W.B.Wijnegem