sym jet 14 classe a kopen of verkopen - Scooters | SYM | 2dehands
9 zoekertjes voor "sym jet 14 classe a" in Scooters | SYM ✅ Kopen en verkopen op 2dehands
- Sym jet 14 klasse A - 2022✅ scooter sym jet 14 ✅ klasse a ✅ 2022 ✅ ongeveer 12.500 Km ✅ begin met een kwartslag ✅ papier in orde en een sleutel ‼️ geen belachelijk aanbod, ik verkoop het alleen ‼️ (behalve tegen een wallaroo k2022 Gebruikt12.500 km
Zie omschrijving
15 okt 26JohnnyGenappe - à vendre scooter classe aà vendre sym jet 14 classe a avec tous ses papiers en ordre année 2022 euro 5 avec 2 clés démarre roule très bien tout fonctionne parfait très bon état2022 Gebruikt Ophalen of Verzenden
€ 0,00
GisterenludovicDison - Sym Jet 14 (classe A)Scooter sym jet 14 de 2021 ( classe a ) en excellent état. Mp pour plus de détails.2021 Zo goed als nieuw5.624 km
€ 1.400,00
22 sep 26Adil HamdiLincent - a vendre sym jet 14 classe A année 2022A vendre sym jet 14 euro 5 classe a démarre et roule aucun frais à prévoir j'ai tous les documents 1400 € légèrement négociableOphalen of Verzenden
€ 1.400,00
8 sep 26vvvvMons - Sym jet 14 2024 B klasse nieuwstaat black editionSym jet 14 50cc black edition 2024 b klasse is in nieuwstaat heeft maar 1650km gereden alles werkt perfect en is een perfecte dagelijks scooter en betrouwbaare merk en scooter 2 sleutels. YamahOphalen of Verzenden
€ 1.599,00
23 jun 26MS-SCOOTERSZwijndrecht - Sym Jet 14 Klasse AIk verkoop mijn sym jet 14 het heeft bijna 14.000 Km staat van nikkel alle papieren en de twee sleutels wat is er zojuist aan veranderd: carter, onderas, zuigercilinder, motorstoringen, olie (de stickZo goed als nieuw Ophalen of Verzenden14.000 km
€ 1.600,00
24 aug 26caroline sluijsmansVillers-Aux-Tours + Partie De EsneuxSym Jet 14 Klasse AOverige modellen Klasse A (25 km/u) Ophalen of Verzenden Zo goed als nieuwIk verkoop mijn sym jet 14 het heeft bijna 14.000 Km staat van nikkel alle papieren en de twee sleutels wat is er zojuist aan veranderd: carter, onderas, zuigercilinder, motorstoringen, olie (de sticker is verwijderd)Villers-Aux-Tours + Partie De Esneux24 aug 26 - Sym jet 14 klasse A 2022Sym jet 14 50cc klasse a — 2022 — mat zwart 🛵 ik verkoop mijn 2022 sym jet 14 50cc klasse a 4-takt 4-takt, kleur mat zwart, met ongeveer 15.000 Km. De scooter is in zeer goede mechanische staat, hij2022 Zo goed als nieuw15.000 km
€ 1.050,00
24 aug 26SmdSint-Jans-Molenbeek - SYM Jet 14 50 Classe B 45km/hSym jet 14 – excellent état – 2 100 km je vends mon sym jet 14, âgé d’un an, en excellent état. Il totalise seulement 2 100 km. Le scooter fonctionne parfaitement, a toujours été entretenu avec soin.Nieuw Ophalen2.094 km
€ 1.900,00
12 aug 26NoéMalonne - Sym jet 14 50cc klasse B 45 km/uSym jet 14 50cc klasse b maximale snelheid 45km/h jaar: 2023, eerste registratie op 21/03/2023, eerste eigenaar. Kilometerstand: 3587 km (zie foto's). Onberispelijke staat, als nieuw!! Strikt2023 Zo goed als nieuw3.587 km
€ 2.200,00
18 aug 26ChloéWasmes