€ 25,00
My chemical romance - the black parade collectors box met verzamekdoos (licht beschadigd, al de rest in perfect staat), boek, illu
€ 30,00
Star wars scrapbook, essential collection
€ 40,00
Star wars, 2 boeken 'the visual dictionary', episode 1 en attack of the clones
Taal: nederlands; vlaams aantal pagina's: 224 contributors: chris smith; p. Cuypers; monique eggermont; mechteld jansen
€ 60,00
4 boeken in perfecte staat - behind the scenes and illustrated images.
€ 50,00
Esso magazine voor honderd jarig bestaan van de petrochemical esso raffinaderij - april 1991. Staat: zo goed als nieuw.
Prijs o.t.k.
Verscheidene tinnen soldaten, paarden, schepen etc. Contacteer voor meer info (doos vol van verscheidene zaken).
€ 120,00
Zadel is stuk (barbie hoort er normaal niet bij). Haren terug op te borstelen.
€ 15,00
Tweede wereldoorlog duits afrikakorps onbeschilderde plastic soldaatjes in schaal 1/72 van het duitse afrikakorps uit de tweede we
€ 10,00
1:72 s.e5a van revell, nog niet in elkaar gestoken
British battle fighter - nog in verpakking.
€ 20,00
Hasegawa 1/72 m3 stuart mk 1 light tank verpakking is ongeopend.
Hasegawa british army medium tank m3 grant mk.1 Mini box 5 model kit 1/72 verpakking is ongeopend.
€ 110,00
Walt disney showcase beauty & the beast belle moonlit enchantment complete
Robo dackel r™ is een levendige robotpuppy die je handgebarencommando's opvolgt om verschillende levendige trucs uit te voeren
€ 100,00
Esso lp, staat is perfect. Voor collecteurs.
Esso magazine uit 1991 - geschiedenis van esso voor het honderd jarige bestaan van deze petrochemical gigant. Staat: zo goed als n