2dehands Start2dehands StartGa naar zoekertjes
  • Help en info
  • Voorwaarden
  • Veiligheidscentrum
  • Chat
  • Meldingen
  • Inloggen
  • Plaats zoekertje
  • FR
Typ om suggesties te zien. Gebruik de pijltoetsen om door de suggesties te navigeren en druk op Enter om een optie te selecteren.
Alle categorieën…
Alle afstanden…

Lot

8 jaar actief op 2dehands
5.0 ·
  1. Home
  2. Lot
  3. 2 resultaten
Verfijn resultaten
Prijs
€
€
Categorie
  • Kinderen en Baby's
  • Speelgoed | Buiten | Voertuigen en Loopfietsen(1)
  • Fietsen en Brommers
  • Fietsaccessoires | Fietsstoeltjes(1)
Taal
Levering
Aangeboden sinds
  • Whisbone loopfiets 3 in 1, Ophalen, Zo goed als nieuw, Loopfiets

    Whisbone loopfiets 3 in 1

    € 30,00

    Deze unieke 2 in 1 loopfiets is van het kwaliteitsmerk wishbonebike. De loopfiets is geschikt voor kinderen vanaf 2 jaar oud of vanaf ongeveer 85 centimeter. De fiets is gemaakt van berkenhout en voll

    Zo goed als nieuw Ophalen
    € 30,0031 mei 25
    LotItterbeek
    31 mei 25
    Itterbeek
    31 mei 25
  • Fietsstoel OkBaby met 2 koppelstukken, Ophalen, Achterzitje, BABY OK, Voetsteuntjes

    Fietsstoel OkBaby met 2 koppelstukken

    € 10,00

    Het abs-systeem zorgt ervoor dat het zwaartepunt van de fietsstoel altijd centraal boven het wiel blijft, in welke stand je de rugleuning ook instelt. Bevestiging: achteraan op het fietsframe. Geschik

    € 10,0031 mei 25
    LotItterbeek
    31 mei 25
    Itterbeek
    31 mei 25

Lot

Pagina 1 van 1
  1. Home
  2. Lot
  3. 2 resultaten
Ontdek het op Google Play
Download in de App Store
2dehands ZakelijkVeilig en SuccesvolHelp en infoVoorwaardenPrivacyverklaringCookiebeleidPrivacyvoorkeuren
Over 2dehandsAdevintaSitemap

Copyright © 2026 Marktplaats B.V. Alle rechten voorbehouden.

een Adevinta logo onderneming