2dehands Start2dehands StartGa naar zoekertjes
  • Help en info
  • Voorwaarden
  • Veiligheidscentrum
  • Chat
  • Meldingen
  • Inloggen
  • Plaats zoekertje
  • FR
Typ om suggesties te zien. Gebruik de pijltoetsen om door de suggesties te navigeren en druk op Enter om een optie te selecteren.
Alle categorieën…
Alle afstanden…

asterinex

17 jaar actief op 2dehands
5 ·
  1. Home
  2. asterinex
  3. 4 resultaten
Verfijn resultaten
Prijs
€
€
Categorie
  • Sport en Fitness
  • Tennis(2)
  • Audio, Tv en Foto
  • Fotocamera's Analoog(1)
  • Fotocamera's Digitaal(1)
Taal
Levering
Aangeboden sinds
  • Leica X1  met de originele doos, Ophalen, Compact

    Leica X1 met de originele doos

    € 449,00

    Te koop: een prachtige leica x1 compact camera in topstaat. De camera komt met de originele doos. De camera is weinig gebruikt en

    € 449,0012 dec 25
    asterinexZoersel & Deel Brecht
    12 dec 25
    Zoersel & Deel Brecht
    12 dec 25
  • Leica-R 90/2.8 Leitz Wetzlar, Ophalen, Gebruikt, Leica

    Leica-R 90/2.8 Leitz Wetzlar

    Bieden

    Prachtige leica lens in perfecte staat voor leica-r mount

    Gebruikt Ophalen
    Bieden5 okt 25
    asterinexBrecht
    5 okt 25
    Brecht
    5 okt 25
  • Nieuwe Tecnifibre TF40 305 18/20, Ophalen, Nieuw, Racket

    Nieuwe Tecnifibre TF40 305 18/20

    € 89,00

    Nieuw racket met tecnifibre razor white. Legendarische racket voor ultieme controle, perfecte plaatsing en genoeg kracht.

    Nieuw Ophalen
    € 89,0020 sep 25
    asterinexBrecht
    20 sep 25
    Brecht
    20 sep 25
  • Dunlop CX200 Tour 16/19 - Hyper-G, Ophalen, Dunlop

    Dunlop CX200 Tour 16/19 - Hyper-G

    Bieden

    Weinig gebruikte dunlop cx200 tour 16/19 met nieuwe snaren solinco hyper-g

    Bieden20 sep 25
    asterinexBrecht
    20 sep 25
    Brecht
    20 sep 25

asterinex

Pagina 1 van 1
  1. Home
  2. asterinex
  3. 4 resultaten
Ontdek het op Google Play
Download in de App Store
2dehands ZakelijkVeilig en SuccesvolHelp en infoVoorwaardenPrivacyverklaringCookiebeleidPrivacyvoorkeuren
Over 2dehandsAdevintaSitemap

Copyright © 2026 Marktplaats B.V. Alle rechten voorbehouden.

een Adevinta logo onderneming