Vind zonder te | Gronden en Bouwgronden Te Koop | 2dehands
Tweedehands of nieuwe zonder te | Gronden en Bouwgronden zoeken? Lokale aanbiedingen! Het meest diverse aanbod van België.
Verfijn resultaten
Prijs
€
€
Categorie
Wis de categorieVerkoopmakelaar
Moet nu weg
Moet nu weg0
Aangeboden sinds
- bosgrond te koopBos te koop in weerde-zemst. Bestaat voornamelijk uit populier met lichte ondergroei. Oppervlakte van 24.95 Are.Verkoop zonder makelaar
€ 10.000,00
VandaagTopzoekertjeHans BeullensHeist-Op-Den-Berg - 2 Bouwgronden te koop te LANDEN Waasmont: LOT 4 en LOT 5Lot 4: stuk bouwgrond van 7 are 08 voor een halfopen bebouwing. Lot 5: stuk bouwgrond van 5 are 57 voor een halfopen bebouwing. Voor meer inlichtingen, bel 0478 98 55 65Verkoop zonder makelaar
€ 120.000,00
VandaagTopzoekertjeLORESint-Truiden - BOUWGROND TE KOOP IN BERINGENTe koop 2 half open bebouwing met een totale perceel oppervlakte van 6are 57.Verkoop zonder makelaar
€ 250.000,00
EergisterenOMBeverlo - Bouwgrond in Tisselt2 bouwgronden te koop in tisselt (hoogstraat / bruelenhof). Prijs overeen te komen. Doe een goed bod! Meer info: 0474918174Verkoop zonder makelaar
Zie omschrijving
GisterenLiliane van buggenhoutWillebroek - LandbouwgrondPrachtig stuk landbouwgrond te sint martens lennik -+ 3.78 HaVerkoop zonder makelaar
€ 415.800,00
EergisterenjohanSt-Kwintens-Lennik + Deel RoosdaalLandbouwgrondVerkoop zonder makelaar 1500 m² of meerPrachtig stuk landbouwgrond te sint martens lennik -+ 3.78 HaSt-Kwintens-Lennik + Deel RoosdaalEergisteren - weide te koopWeide te koop in vorst-laakdal. Goed bereikbaar, aan een zijstraat van langedijk, +/- 250 m van de hoofdstraat. 1Ha 20a 85 ca, onmiddellijk beschikbaar. Rustig gelegen in de natuur, bosrijk gebied, idVerkoop zonder makelaar
Bieden
Gisterenvan de Bruinhorst BerryEindhout - bouwgrond 640m2 te desselgemBouwgrond te koop in een rustige villabuurt te desselgem. Reeds dubbele garage met sectionale poorten aanwezig alsook 2 regenputten van 10000l. Het perceel is 640m2 groot en mag vrij bebouwd worden. OVerkoop zonder makelaar
Bieden
EergisterenK.d.Harelbeke - Bouwgrond Vorselaar - ZegbroekMooi perceel bouwgrond van 876 m² voor vrijstaande bebouwing (= lot 3 op plan), zeer breed aan de straatkant, geen grote achtertuin om te onderhouden. In een rustige, landelijke omgeving doch op slechVerkoop zonder makelaar
€ 230.000,00
EergisterenBobBeerse - Prachtig gelegen bouwgrond te koop in WaasmunsterPrachtige bouwgrond gelegen in waasmunster. 575M2 10meter breed 58m lang voor halfopen bebouwing.Verkoop zonder makelaar
€ 222.000,00
14 mei 26DiegoWaasmunster - Weide te koop zeer geschikt voor paardenWeide te koop zeer geschikt voor paarden te koop weide zeer geschikt voor paarden ligging in rustige omgeving tegen villa wijk de grote heide oppervlakte ; 93 a en 80 ca kadaster sectie a nr; 186e10p0Verkoop zonder makelaar
€ 9,00
15 mei 26hezemansLommel - te koop halve hectare ( 55 are. ) weiland te koopHalve hectare ( 55 are. ) Weiland landbouwgrond te koop langs verhaarde weg onmiddellijk vrij . Achterhoek hamont=achel .Verkoop zonder makelaar
Bieden
11 mei 26MarcHamont - EXCLUSIEVE BOUWGROND TE KOOP – LAATSTE PERCEEL VAN DE WIJK📍 in de mool 46, opgrimbie – maasmechelen bent u op zoek naar een unieke locatie om uw droomwoning te realiseren? Dan is dit exclusieve perceel een uitzonderlijke kans. Gelegen in een rustige en privVerkoop zonder makelaar
Zie omschrijving
VandaagGenkGenk - 2 bouwgronden te koop in Durbuy (Juzaine)Ontdek deze 2 prachtige bouwgronden in juzaine, een idyllische en rustige deelgemeente van durbuy. De percelen liggen in woongebied, buiten verkaveling, en combineren een groene, serene ligging met deVerkoop zonder makelaar
€ 50.000,00
GisterenSterretjeBrussel - Bouwgrond te koop in Wijer OB 6a12Bouwgrond te koop in wijer ob 6a12 bouwgrond voor open bebouwing 6a12 in rustige straat te wijer (nieuwerkerken) ben je op zoek naar een bouwgrond op een rustige en kindvriendelijke locatie, maar toch
€ 149.000,00
15 mei 26SaraHasselt - Te koop +/- 1 Ha bosgrond te LanakenMooie perceel bosgrond van 97a98ca (9798 m²) gelegen te lanaekenheide grenzend aan de grensweg en dus direct bereikbaar via de verharde weg . Richtprijs is €6/m² en is bespreekbaar mits binnen deVerkoop zonder makelaar
€ 6,00
12 mei 26• Axel •Lanaken - Bosgrond te koop2 percelen bosgrond nabij zoerselbos. Totale oppervlakte 3591 m² prijs € 32.000 (€ 8,9/m2)Verkoop zonder makelaar
€ 32.000,00
12 mei 26JankZoersel & Deel Brecht - Ruime bouwgrond voor HOB in een rustige wijk te Sint-NiklaasBent u op zoek naar een mooie en ruime bouwgrond voor een halfopen bebouwing op een perceel van 421 m² (lot 1), gelegen in een rustige woonwijk in hartje sint-niklaas? Lees dan zeker verder. Deze aantVerkoop zonder makelaar
€ 149.500,00
EergisterenSelTemse - Bouwgrond te koop te Malmédy (Longfaye)Gemakkelijk te bereiken bouwgrond, gelegen te longfaye (malmédy), route de hargister. Het bouwperceel ligt integraal in "zone d'habitat à caractère rural". Oppervlakte 3609m² (36 x 90-11Verkoop zonder makelaar
€ 214.000,00
12 mei 26MajojoBuggenhout - Leuven Vissenaken Laatste goed gelegen bouwgrond HobUniek rustig zon-hoger-droog gelegen et gunstige p-score bouwgrond halfopen (lot2) 421m groot op 12 km van station leuven,10,5 m straatbreedte +/- 45 m diep.woning 7,m br. 12 M diep .kroonlijst 5,5 mVerkoop zonder makelaar
€ 106.900,00
EergisterenbvKasterlee - U zoekt iemand om uw grond of bouwgrond te maaienU heeft een grond, weide of bouwgrond die wat onderhoud vraagt: uw grond , weide of bouwgrond ligt er wat verwilderd bij met hoog gewas zoals gras, onkruid of bramen. Dit geeft geen mooi zich als u de
Gratis
EergisterenwillyZonhoven - 1200m2 bouwgrond met reeds vergunde woning 6%Perceel te koop 1200m2 bouwgrond bouwrijp! Ik sta open voor pachtvoorstel of samenwerking met aannemers. Gelegen te 9140 temse . Dit heel mooi en grote perceel van +- 1200m2 gelegen in rustige en tochVerkoop zonder makelaar