Zigeunerwagen/Woonwagen wordt geveild op zaterdag 15 juniZie omschrijving
Grote Coin-op & Collectibles veiling zaterdag 15 juni
Zie omschrijving
Ophalen
883sinds 30 apr. '24, 09:48
Beschrijving
Save the date! Onze aankomende Coin-op & Collectibles-veiling is op zaterdag 15 juni vanaf 10.00.
De veiling omvat een aantal prachtige collecties van Europese verzamelaars, allemaal samen aangeboden in één grote veiling. Alles moet weg!
De veiling omvat een aantal geweldige speelautomaten, jukeboxen, benzinepompen, flipperkasten, mechanische muziek instrumenten, oude kassa's en nog veel meer geweldige verzamelobjecten!
High-lights zijn onder meer een Mills Owl Musical Upright Slotmachine, 6 meter lange zigeunerwagen, 52-toets Nederlands straatorgel ‘De Salem’, zeldzame Belgische Goliath Jukebox en een fantastisch Weber Grandezza Orchestrion. Scroll naar beneden om enkele foto's van de collecties en high-lights van de veiling te zien.
Ons team werkt momenteel aan weer een prachtige veiling catalogus.
Meer aankondigingen over de catalogus en veiling van deze collecties volgen.
VEILING DATUM:
Zaterdag 15 juni 2024 - Vanaf 10.00
ADRES:
Ringbaan Noord 5, 5013 EA Tilburg, Nederland
KIJKDAGEN:
Wilt u de veilingitems bekijken of bepaalde kavels bezichtigen waarop u wilt bieden, dan bent u van harte welkom op één van de geplande kijkdagen;
Donderdag 13 juni 2024 van 10.00 – 17.00 uur
Vrijdag 14 juni 2024 van 10.00 – 17.00 uur
Zaterdag 15 juni 2024 van 9.00 – 10.00 uur (veiling start om 10.00 uur)
De veiling omvat een aantal prachtige collecties van Europese verzamelaars, allemaal samen aangeboden in één grote veiling. Alles moet weg!
De veiling omvat een aantal geweldige speelautomaten, jukeboxen, benzinepompen, flipperkasten, mechanische muziek instrumenten, oude kassa's en nog veel meer geweldige verzamelobjecten!
High-lights zijn onder meer een Mills Owl Musical Upright Slotmachine, 6 meter lange zigeunerwagen, 52-toets Nederlands straatorgel ‘De Salem’, zeldzame Belgische Goliath Jukebox en een fantastisch Weber Grandezza Orchestrion. Scroll naar beneden om enkele foto's van de collecties en high-lights van de veiling te zien.
Ons team werkt momenteel aan weer een prachtige veiling catalogus.
Meer aankondigingen over de catalogus en veiling van deze collecties volgen.
VEILING DATUM:
Zaterdag 15 juni 2024 - Vanaf 10.00
ADRES:
Ringbaan Noord 5, 5013 EA Tilburg, Nederland
KIJKDAGEN:
Wilt u de veilingitems bekijken of bepaalde kavels bezichtigen waarop u wilt bieden, dan bent u van harte welkom op één van de geplande kijkdagen;
Donderdag 13 juni 2024 van 10.00 – 17.00 uur
Vrijdag 14 juni 2024 van 10.00 – 17.00 uur
Zaterdag 15 juni 2024 van 9.00 – 10.00 uur (veiling start om 10.00 uur)
Zoekertjesnummer: m2109692105
Populaire zoektermen
coin pusher in Gokkasten en Fruitautomatenbingo gokkasten in Gokkasten en Fruitautomatencoin pusher kopenslots in Gokkasten en Fruitautomatenbally in Gokkasten en Fruitautomatenslots gokkasten in Gokkasten en Fruitautomatenkermis in Gokkasten en Fruitautomatenduitse in Gokkasten en Fruitautomatenjackpot in Gokkasten en Fruitautomatenantiek in Gokkasten en Fruitautomatenbingo super seven in Gokkasten en Fruitautomatenjetons in Gokkasten en Fruitautomatenjennings in Gokkasten en Fruitautomatenpachislo in Gokkasten en Fruitautomatengokkasten in Gokkasten en Fruitautomatenkantoor in Bouwketen en Schaftketenstar wars x wing in Verzamelen215 70 15 cp in Banden en Velgenjongen 16 jaar in Maat 164clouseau in every small town in Cd's en Dvd's