Search result

datum (recent)

608 resultaten

lot van 70 x heuptas met verrekijker

€ 15,00
0 bieding(en)
 |
Zoutleeuw

verpakking pralines/chocolade

Prijs o.t.k.
 |
Dentergem Oeselgem

inboedel 7

Inboedel lot 7 : slazwierder, 2 paraplu’s, 3 melkkannetjes, bestek, oude fles, 2 telefoons, keukenminuterie, 2 wekkers, een reiswekker, oude zaklamp

€ 25,00
0 bieding(en)
 |
Aalst Meldert

Inboedel 10

Lot 10 tinnen lampadaire, messing vaas, manuele snijmachine, vleesmolen/ groentesnijder

€ 40,00
1 bieding(en)
 |
Aalst Meldert

Inboedel 18

Lot 18: porcelaine fruitkorf, grootbeeld kind dat leest, krakelee karaf, suikerstrooier en twee theelichtjes in vorm ( sneeuwkristal)

€ 35,00
1 bieding(en)
 |
Aalst Meldert

Inboedel 21

€ 25,00
0 bieding(en)
 |
Aalst Meldert

Inboedel 22/23

Lot 22 : 20€ en lot 23 : 20€ : naaigerei : knopen gesorteerd per model en kleur , stikgaren

€ 20,00
0 bieding(en)
 |
Aalst Meldert

Inboedel 5

€ 70,00
0 bieding(en)
 |
Aalst Meldert

Inboedel 6

€ 35,00
0 bieding(en)
 |
Aalst Meldert

Kerstkrans groen

Kerstkrans groen buitenkant 20cm, binnenkant ring 8cm verpakt per 12 st in een carton lot van 8 cartons

€ 0,50
0 bieding(en)
 |
Schoten

Kerstboompje zilver 50cm

Kerstboompje zilver 50cm verpakt per 24 in een carton lot van 50 stuks prijs per stuk : 50 cent

€ 0,50
0 bieding(en)
 |
Schoten

Kerst piramiden

Prijs o.t.k.
0 bieding(en)
 |
Brugge

lot voor rommelmarkten

wegens gezondheidsredenen stopzetting rommelmarkten. ik heb nog boeken, cd's, kleding, juwelen, plastiekpotjes, kandelaars, chaud plat enzo

Prijs o.t.k.
0 bieding(en)
 |
Mortsel

verzameling glazen N I E U W

N.v.t.
0 bieding(en)
 |
Bredene

LED spots

lot LED Spots veranderen can kleur op muziek of instelbaar via menu prijs voor alles samen +- 13 stuks

€ 250,00
 |
Lommel

lot ritsen

Alle kleuren en maten vanaf 0,33 €/st. Aankoop per 100 stuks

€ 0,33
0 bieding(en)
 |
Nevele

Afirex aanstekers 20 x 50 stuks

€ 250,00
 |
Zonhoven

lot naaigaren

€ 20,00
0 bieding(en)
 |
Aalst

Allerlei papieren tassen zakken

Prijs o.t.k.
0 bieding(en)
 |
Galmaarden

Lot plastieken plastic zakken

Prijs o.t.k.
0 bieding(en)
 |
Galmaarden

Lot stoffen zakken tassen

Lot stoffen zakken tassen Samen aan te kopen Prijs bespreekbaar! Verzending niet inbegrepen in prijs. Afhalen mogelijk te Herne of Sint-Martens-Lierde

Prijs o.t.k.
0 bieding(en)
 |
Galmaarden

Overig

Duizenden interessante zoekertjes wachten op jou in de rubriek ‘Overig’ op 2dehands.be. Van een springkasteel tot een gsm. Van kerst decoratie tot brandhout. Voor je denkt: 'Waar vind ik dát in hemelsnaam?!', neem je best eens een kijkje in deze afdeling. Alles wat van ver of dichtbij te maken heeft met feesten en bagage, hier gebeurt het! Een lot wijnen en likeuren wacht hier op een kenner. En zoek je hout om een boomhut te bouwen, decoratie voor thuis, in de klas of voor een feestje? Je vindt hier al eens een koffer vol versiering of feestspullen. Met wat geluk zelfs gratis. Van een reiskoffer tot een stevige rugzak: onze overige zoekertjes herbergen tal van schatten. En je maakt vast iemand heel hele gelukkig met jouw oude picknickmand, je verhuisdozen of die oude kachel.

Toon meer