Search result

datum (recent)

498 resultaten

lot van kerstversiering

Prijs o.t.k.
 |
Hemiksem

wiebelfiguurtjes kerst, nieuw

Prijs o.t.k.
0 bieding(en)
 |
Mechelen Walem

Kerst sterren en boompjes op draad

€ 0,15
 |
Schoten

wasspelden

wasspelden, zie foto, heel lot spelden 0485382645

Prijs o.t.k.
0 bieding(en)
 |
Gent

Lot metalen muurrekken

Metalen rekken met houten zijwanden aan elkaar bevestigbaar (combineer met ander zoekertje op dit account)

€ 150,00
0 bieding(en)
 |
Puurs

Pollepel met tekst

Pollepel met tekst 6 euro per stuk Ook in lot verkrijgbaar

€ 6,00
0 bieding(en)
 |
Tielt

sumo

gezelschapspel voor volwassenen in goede staat

€ 2,00
0 bieding(en)
 |
Beersel Lot

rieten mand

groot model een beetje beschadigd gewoon een beetje stofferig

€ 7,00
0 bieding(en)
 |
Beersel Lot

textilene wash

nettoyant meubles de jardin rénovateur

€ 100,00
0 bieding(en)
 |
Assesse Courrière

lot kerstversiering

€ 7,00
0 bieding(en)
 |
Wielsbeke Ooigem

geschenkdoosjes

€ 9,00
 |
Wielsbeke Ooigem

lot posters expo sevilla 1992

€ 8,00
0 bieding(en)
 |
Torhout

moederdag kaartjes

€ 5,00
0 bieding(en)
 |
Luik

lot overschot trouw

€ 17,00
 |
Rijkevorsel

Duracell konijnen

Prijs o.t.k.
1 bieding(en)
 |
Izegem

Lot aanstekers.

Prijs o.t.k.
1 bieding(en)
 |
Hasselt Kermt

Overig

Duizenden interessante zoekertjes wachten op jou in de rubriek ‘Overig’ op 2dehands.be. Van een springkasteel tot een gsm. Van kerst decoratie tot brandhout. Voor je denkt: 'Waar vind ik dát in hemelsnaam?!', neem je best eens een kijkje in deze afdeling. Alles wat van ver of dichtbij te maken heeft met feesten en bagage, hier gebeurt het! Een lot wijnen en likeuren wacht hier op een kenner. En zoek je hout om een boomhut te bouwen, decoratie voor thuis, in de klas of voor een feestje? Je vindt hier al eens een koffer vol versiering of feestspullen. Met wat geluk zelfs gratis. Van een reiskoffer tot een stevige rugzak: onze overige zoekertjes herbergen tal van schatten. En je maakt vast iemand heel hele gelukkig met jouw oude picknickmand, je verhuisdozen of die oude kachel.

Toon meer