Search result

datum (recent)

491 resultaten

Prachtig lot dameskledij maat 40/42 - deel 2

Prijs o.t.k.
0 bieding(en)
 |
Gent Drongen

Lot rode papieren confetti hartjes

€ 3,00
0 bieding(en)
 |
Galmaarden

afvoer hulpstukken in Polyethyleen

Prijs o.t.k.
0 bieding(en)
 |
Staden Westrozebeke

rommelmarkt allerhande

Rommelmarkt spullen, elektrische toestellen, doos vol boeken, etc........ zie foto's alles in één lot, enkel afhalen

Prijs o.t.k.
1 bieding(en)
 |
Beerse

Lot rommelmarkt

Lot van verschillende artikelen voor rommelmarkt

Prijs o.t.k.
0 bieding(en)
 |
Menen

Ik zoek koop lot whisky / whiskey

Prijs o.t.k.
 |
Brussel

slinger rood rond 4 meter

slinger rood rond 4 meter lang verpakt in dozen van 10 stuks lot van14 dozen van 10 stuks prijs 10 cent bij afname van het lot

€ 0,10
0 bieding(en)
 |
Schoten

groen kunsttwijgje met rode bolletjes

€ 0,10
 |
Schoten

Kerstboompiek

kerstboompiek rose ge-iriseerd doormeter gat 2.5cm lot van 20 stuks

€ 0,50
 |
Schoten

Lot rommelmarkt items

Prijs o.t.k.
5 bieding(en)
 |
Brugge Assebroek

lot van 70 x heuptas met verrekijker

€ 15,00
0 bieding(en)
 |
Zoutleeuw

kerstbomen

Prijs o.t.k.
0 bieding(en)
 |
Opglabbeek

verpakking pralines/chocolade

Prijs o.t.k.
 |
Dentergem Oeselgem

Overig

Duizenden interessante zoekertjes wachten op jou in de rubriek ‘Overig’ op 2dehands.be. Van een springkasteel tot een gsm. Van kerst decoratie tot brandhout. Voor je denkt: 'Waar vind ik dát in hemelsnaam?!', neem je best eens een kijkje in deze afdeling. Alles wat van ver of dichtbij te maken heeft met feesten en bagage, hier gebeurt het! Een lot wijnen en likeuren wacht hier op een kenner. En zoek je hout om een boomhut te bouwen, decoratie voor thuis, in de klas of voor een feestje? Je vindt hier al eens een koffer vol versiering of feestspullen. Met wat geluk zelfs gratis. Van een reiskoffer tot een stevige rugzak: onze overige zoekertjes herbergen tal van schatten. En je maakt vast iemand heel hele gelukkig met jouw oude picknickmand, je verhuisdozen of die oude kachel.

Toon meer