Search result

datum (recent)

3.799 resultaten

Mooie groot lot van kleren (36/38)

Prijs o.t.k.
 |
Asse

lot meisjeskledij maat 110

€ 70,00
0 bieding(en)
 |
Koekelare

lot meisjeskledij maat 74

€ 50,00
0 bieding(en)
 |
Koekelare

lot meisjeskledij maat 80

€ 20,00
0 bieding(en)
 |
Koekelare

lot kleding maat S/M

een 50 tal stuks meeste shirts truien enekle jurken en rok enz doos vol

€ 20,00
0 bieding(en)
 |
Zandhoven

Nike air max nieuw !!

Prijs o.t.k.
0 bieding(en)
 |
Roeselare Oekene

lot van 4 horloges

te koop lot van 4 horloges nieuw ongedragen 15 euro Menen 8930 verzending=+3 euro

€ 15,00
0 bieding(en)
 |
Menen

Lot van mooie rokken in nieuwstaat!

€ 35,00
0 bieding(en)
 |
Meerhout

11 gemerkte tops - maat xs

€ 45,00
 |
Saint-Ghislain Tertre

Lot van damesjurken in nieuwstaat!

€ 75,00
0 bieding(en)
 |
Meerhout

20 tops - maat small

€ 15,00
 |
Saint-Ghislain Tertre

Cop copine

Cop copine broek sarouel ,maat 40 Mooie blouse 40 Andere merk Ik verkoop ook essentiel antwerp,liu jo

Prijs o.t.k.
0 bieding(en)
 |
Lobbes

Lot van herenhemden in nieuwstaat!

€ 35,00
0 bieding(en)
 |
Meerhout

lot van 2 jeansbroekjes

lot van 2 jeansbroekjes voor jongens maatje 6 maand. 1 in blauwjeans en 1 in zwart.

€ 5,00
 |
Sint-Pieters-Leeuw

lot t-shirts maat S ( 5 stuks)

€ 9,00
0 bieding(en)
 |
Houthulst Merkem

Lot T-shirts maat M ( 9 stuks)

€ 10,00
0 bieding(en)
 |
Houthulst Merkem

lot 3 shorts maat 36

€ 5,00
0 bieding(en)
 |
Houthulst Merkem

lot 3 shorts maat 36

€ 5,00
0 bieding(en)
 |
Houthulst Merkem

Tweedehands Kleding & Accessoires

Shopaholics, fans van schoenen, mode en merkkledij: hier gebeurt het! Met een kleine 700.000 zoekertjes is deze rubriek de grootste kleerkast van het land. Je vindt hier supervoordelige kledij en accessoires. Voor jong en oud, voor elke gelegenheid, voor elke maat en voor elke stijl. Van klassieke designermerken als Armani, Gucci, Chanel, Essentiel, Hermes en Delvaux. Tot populaire jonge merken als Superdry, Desigual, Who’s that girl en King Louie. Maar evengoed vintage kledij of toffe tweedehandsspullen van H&M, C&A of Cos. Is jouw gat te dik in deze rok? Zet ‘m te koop in deze rubriek! Is die funky pump toch een half maatje te klein? Waarom zou je pijn lijden? Wat jou niet meer past, kan je hier te koop aanbieden of omruilen. En het spreekt voor zich dat je hier - vaak voor een prikje - prachtige stukken scoort. Zoals een echte sacoche van Vuitton. Zwaar de moeite, dus!

Toon meer