2dehands App

Verder kijken met de 2dehands app
Bekijken
Je internetbrowser wordt niet (meer) ondersteund. 2dehands kan daardoor minder goed werken.
Gebruik een nieuwere versie of een andere browser. Meer informatie?

Online Veiling: Imperial Dabman i210 BT|43192

51 51 x gezien 0 0 x bewaard sinds 25 sep. '19, 09:04

€ 29,00
Website

Aantal: 1
Merk: Imperial
Productnaam: Imperial Dabman i210 BT

Conditie: Nieuw
Ter waarde van: € 179,99

Productbeschrijving: Hoogwaardige digitale hybride stereo radio voor de ontvangst van internetradio, DAB+ en FM met bluetooth audiostreaming. Chique design met groot TFT keurendisplay en gratis AirMusic control app (iOS & Android). Met internetradio geniet je gratis van meer als 20.000 wereldwijde radiostations eenvoudig gesorteerd op land en genre. Met DAB+ geniet van je van digitale radio gratis via de ether (opvolger van FM). Tevens heeft deze mooie radio 5 presets, audio media player functionaliteit, 5 daagse weerforecast, wekkerfunctie en diverse aansluitingen zoals een USB poort, LAN aansluiting, AUX in, line out en hoofdtelefoon aansluiting.

Productspecificaties
Productcode: TS1235
EAN: 4024035228402
Gewicht (kg): 2,2

Afmetingen
Hoogte (cm): 17
Lengte (cm): 41
Breedte (cm): 18

Hét vertrouwde online veilinghuis voor u

Met meer dan 1,3 miljoen geregistreerde klanten is BVA Auctions het vertrouwde online veilinghuis voor u!

De voordelen van BVA

  • BeCommerce keurmerk
  • Hoge klantbeoordelingen (gemiddeld een 8.1 van 10)
  • Bij levering aan huis, leverbaar door heel België
  • Betalen kan eenvoudig via Bancontact, PayPal, MasterCard & VISA

BVA Auctions: veilig, betrouwbaar en verrassend

Elke maand plaatsen we op onze site meer dan 130.000 producten, ook wel ‘kavels’ in veilingtermen. Wij doen elke dag ons best om u te verrassen met bijzondere producten tegen een lage prijs.

Om op een kavel te bieden klikt u op de link in deze advertentie en maakt u eenvoudig een gratis account aan.

Lees volledige beschrijving Beschrijving inklappen
  • klik hier en bied mee
Deel dit zoekertje via:
Zoekertjesnummer: a44624373
Zoekertjes door Google

Meld aan 2dehands

Dagelijks behandelen wij duizenden gerapporteerde zoekertjes. We geven hierbij prioriteit aan zoekertjes die door meerdere bezoekers zijn gemeld. Lees hier de regels en voorwaarden die gelden voor het plaatsen van een zoekertje.

Wat klopt er niet?

Inloggen