2dehands App

Verder kijken met de 2dehands app
Bekijken
Je internetbrowser wordt niet (meer) ondersteund. 2dehands kan daardoor minder goed werken.
Gebruik een nieuwere versie of een andere browser. Meer informatie?
Binnenkort stopt de ondersteuning van Internet Explorer 11 op 2dehands.
Gebruik een nieuwere versie of een andere browser om van 2dehands gebruik te blijven maken zoals je gewend bent.
Meer informatie.

Mis geen bericht!

Ontvang meldingen in jouw browser. Hiermee ontvang je direct bericht als de verkoper antwoordt.

KUNSTVEILING.BE: (ver)koop werk van Klaas Gubbels

1750 1750 x gezien 24 24 x bewaard sinds 09 jul. '18, 15:07

Zie omschrijving
Deel dit zoekertje via:
Website

Op Kunstveiling.be vindt u een continue wisselend aanbod van werk van Klaas Gubbels. Werken gaan onder de hamer voor slechts 10% van de galeriewaarde.

Klaas Gubbels (1934) is o.a. opgeleid als reclameschilder en zijn werk staat vooral bekend om stillevens van koffiekannen en tafels en stoelen, weergegeven in een simpele vormentaal. Na verloop van tijd werd zijn werk steeds abstracter. Hij gebruikt verschillende technieken, zoals litho, wandschildering, houtsnede, objet trouvé, glas, metaal en fotografie, aquarel en olieverf. Veel Nederlandse musea en bedrijven hebben werk van Gubbels in hun collectie. Ook zijn er werken van hem in de openbare ruimte te vinden.

Heeft u interesse in het kopen of verkopen van werk van Klaas Gubbels? Kijk dan snel op onze website via onderstaande link!

NB: getoonde werken in deze advertentie kunnen verschillen van het huidige aanbod.
Lees volledige beschrijving Beschrijving inklappen
  • www.kunstveiling.be
Zoekertjesnummer: a11988547
Zoekertjes door Google

Meld aan 2dehands

Dagelijks behandelen wij duizenden gerapporteerde zoekertjes. We geven hierbij prioriteit aan zoekertjes die door meerdere bezoekers zijn gemeld. Lees hier de regels en voorwaarden die gelden voor het plaatsen van een zoekertje.

Wat klopt er niet?

Inloggen